رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
۱۳۹۸-۰۵-۲۴ ۰۸:۳۷
تنظیم اندازه قلم

پ

۱:۱۳
فتا لرستان هشدار داد :

درج آگهی جعلی فروش یخچال برند خارجی در سایت دیوار

رییس پلیس فتا استان لرستان از شناسایی شخصی  که با درج آگهی جعلی فروش یخچال برند خارجی زیر قیمت واقعی بازار در سایت دیوار از شهروندان کلاهبرداری می کرد ، خبر داد . 

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ ابراهیمی رئیس پلیس فتا استان لرستان، در تشریح این خبر گفت:  کارشناسان پلیس فتا لرستان با رصد فضای مجازی و سایت های درج آگهی کالا و خدمات ، شخصی را شناسایی کردند که با درج آگهی جعلی در سایت دیوار محصول یخچال خارجی را زیر قیمت بازار عرضه می کرد . 

وی در خصوص شگرد کلاهبرداری متهم گفت : وقتی برخی از شهروندان با وی تماس می گرفتند و خواستار خرید یخچال مورد نظر می شدند او در قبال نگهداری یخچال مبلغی بعنوان بیعانه از آنها دریافت می کرد و بعد از دریافت پول ، شماره شخص خریدار را در لیست سیاه مخاطبان قرار می داد و دیگر پاسخگو نبود.

سرهنگ ابراهیمی گفت: چند مورد از شهروندان نیز طی مراجعه به پلیس فتا استان گزارش های مشابهه ای در خصوص فعالیت برخی افراد کلاهبردار در سایت دیوار خرم آباد به  پلیس فتا  ارایه دادند که در همین رابطه به منظور جلوگیری از کلاهبرداری طی اقدامات فنی و پلیسی ماموران موفق به شناسایی آگهی های جعلی شدند.

رییس  پلیس فتا استان لرستان هشدار های لازم در خصوص خرید های اینترنتی به شهروندان ارایه کرد و اظهار داشت : به‌هیچ‌ وجه به آگهی‌های تبلیغاتی خارج از عرف  در سایت های درج آگهی و فضای مجازی توجه نکرده و تا کالای مورد نظر رویت نشده و اصالت کالا مورد بررسی قرار نگرفته، از انتقال هرگونه مبلغ به فروشنده خوداری نمایند و در صورت روبرو شدن با مشکل می‌توانند با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir با ما در ارتباط باشند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط