رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
۱۳۹۸-۰۵-۲۷ ۱۱:۵۹
تنظیم اندازه قلم

پ

۱:۲۰
در تعامل با صدا و سیما برگزار شد :

نشست تعاملی پلیس فتا کردستان با مدیرکل صدا و سیما مرکز استان

رئیس پلیس فتا استان کردستان از برگزاری نشست تعاملی این پلیس با مدیرکل صداوسیمای مرکز استان به منظور افزایش برنامه های آموزشی مشترک با موضوع امنیت در فضای مجازی و افزایش سواد رسانه‌ای کاربران استان خبر داد . 

پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا ؛ سرهنگ " مهدی دانش پور " رئیس پلیس فتا استان کردستان در تشریح این نشست به برنامه‌های پیشگیرانه این پلیس و ارائه آموزش‌های متنوع در ارتباط با آسیب‌ها و تهدیدات فضای مجازی با همکاری و تعامل بین رسانه ملی به‌عنوان پرمخاطب‌ترین رسانه موجود در سطح استان و پلیس فتا اشاره کرد.

وی در این نشست با اشاره به اینکه فضای مجازی به بستری برای جرائم اینترنتی،برداشت‌های مالی، مزاحمت و شایعه‌ پراکنی تبدیل‌ شده عنوان کرد:  با استفاده مناسب از ظرفیت رسانه‌های موجود در سطح جامعه به‌خصوص رسانه پرطرفدار ملی (صداوسیما) می‌توان در فرهنگ‌سازی کاربران در فضای مجازی و انتقال پیام‌ها و هشدارهای پلیس فتا به عموم مردم گام‌های مؤثری را برداشت.

در ادامه این همایش سرهنگ دانش پور در خصوص گستردگی و تنوع مخاطبین رسانه ملی اشاره و ضمن بیان اینکه جنگ نرم از طریق فضای مجازی شروع‌شده است ، بر لزوم اطلاع‌رسانی مستقیم و غیرمستقیم در قالب برنامه‌های خبری ، اجتماعی و استفاده از ظرفیت صداوسیما در فرهنگ‌سازی کاربران فضای مجازی اشاره کرد .

این مقام انتظامی یادآورشد: در این نشست مصوب شد در راستای هدف پیشگیری از آسیب‌ها و تهدیدات فضای مجازی با تعامل پلیس فتا و صداوسیمای مرکز استان برنامه‌های مختلفی در جهت آگاه‌سازی جامعه هدف از کودکان گرفته تا دیگر اقشار جامعه تولید و پخش شود.

در ادامه مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌های پلیس فتا در جهت کاهش جرائم فضای مجازی و حضور مؤثر رئیس پلیس فتا استان در برنامه‌های متنوع رادیو و تلویزیونی ازجمله برنامه پرطرفدار بیانی باش صداوسیما بر همکاری و تعامل بیشتر با این پلیس جهت آگاه‌سازی عموم جامعه تأکید کرد.
 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط