رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1398-06-04 08:51
تنظیم اندازه قلم

پ

3:04
کد خبر: 144121

جلوگیری از دست رفتن اطلاعات Office 365

Microsoft Office 365 ابزاری ضروری برای مشاغل مدرن و دیجیتال است.مخصوصاً برای شرکت‌های متوسط،بسیاری از مهم‌ترین فرایندهای تجاری آن‌ها به ابزارهای مختلفی در Office 365 بستگی دارد. 

office365-partner_id_lansco.png

جلوگیری از دست رفتن اطلاعات Office 365
Microsoft Office 365 ابزاری ضروری برای مشاغل مدرن و دیجیتال است.مخصوصاً برای شرکت‌های متوسط،بسیاری از مهم‌ترین فرایندهای تجاری آن‌ها به ابزارهای مختلفی در Office 365 بستگی دارد.به همین دلیل،محافظت و تهیه نسخه پشتیبان از داده‌هایی که در Excel، Word، SharePoint، Planner، Outlook، گروه و سایر موارد ساکن هستند.برنامه‌هایی که جزئی از Office 365 هستند بسیار مهم هستند. تلفات داده‌ها از داخل Office 365 می‌تواند پرهزینه و تأثیر قابل‌توجهی بر بهره‌وری داشته باشد.
اگرچه مایکروسافت از این داده‌ها محافظت کرده است، اما هنوزهم آسیب‌پذیری‌های زیادی وجود دارد.شاید شایع‌ترین علت از بین رفتن داده‌ها حذف اتفاقی یا رونویسی پرونده‌ها باشد.Recycle Bin فقط برای مدت کوتاهی اسناد حذف‌شده را نگه می‌دارد.اگر مشکل به‌سرعت تشخیص داده شود، آن داده‌ها برای همیشه از بین می‌روند.حذف مخرب مسئله دیگری است که توسط محافظت از داده‌های استاندارد مایکروسافت به‌طور مناسب برطرف نمی‌شود.
ظهور باج افزار روی استراتژی‌های محافظت از داده‌ها تأثیر می‌گذارد.برخلاف تصور رایج، داده‌های موجود در ابر توسط باج افزار قفل می‌شوند. به این دلیل است که همگام‌سازی OneDrive پرونده‌های آلوده را به همان اندازه که پرونده‌های آلوده نیستند،به ابر کپی می‌شوند.و تمرکز همکاری OneDrive ممکن است سرعت انتشار باج افزار را تسریع کند.
این تصور غلط نیز وجود دارد که OneDrive یک‌راه حل تهیه نسخه پشتیبان از داده‌ها است.اما OneDrive در زمان واقعی تکرار می‌شود و تصاویر قبلی را بازنویسی می‌کند.این بدان معنی است که وقتی یک پرونده به سطل آشغال تبدیل می‌شود،همگام‌سازی بعدی OneDrive خودکار شامل آن نمی‌شود و از OneDrive قابل بازیابی نیست،حتی اگر زمانی در آنجا ساکن باشد.

Microsoft-Word-2013.png

حفاظت از داده‌های واقعی برای Office 365 و موارد بیشتر: محافظت از داده‌های کارمندان
Carbonite Endpoint 360 یک‌راه حل پشتیبان و پشتیبانی کامل از داده‌ها برای کلیه داده‌های کارکنان،ازجمله پرونده‌های Office 365 است. این نسخه پشتیبان کامل را برای نگه‌داشتن کارمندان و کارمندان فراهم می‌کند.راه‌حل Carbonite همچنین از داده‌ها در دستگاه‌ها و همچنین در ابر محافظت می‌کند.علاوه بر این،با نگه‌داشتن پرونده‌های پاک‌شده در نسخه پشتیبان،در برابر حذف تصادفی و مخرب اطلاعات محافظت می‌کند.
Endpoint 360 از تمام برنامه‌های موجود در Office 365 محافظت می‌کند، ازاین‌رو با افزایش استفاده از ابزارهای همکاری مانند شیر پوینت و گروه‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.داده‌های درون این برنامه‌ها دائماً در حال تغییر است وبدون داشتن یک "مالک" ممکن است به‌هیچ‌وجه از آن‌ها نسخه پشتیبان تهیه نشود.این برنامه‌ها اغلب حاوی اطلاعات مهم هستند و اغلب توسط کاربران نهایی مستقر می‌شوند که ممکن است استفاده از نسخه پشتیبان یا محافظت از این داده‌ها را فراموش کنند.
Carbonite همچنین به گروه‌های IT راهی ساده‌تر برای استقرار از پشتیبان گیری متمرکز که از پشتیبان گیری کلیه حساب‌ها و داده‌های کارمندان اطمینان می‌دهد،می‌دهد.خط‌مشی‌های پشتیبان از داده‌های نهایی ممکن است برای کاربران جداگانه تنظیم شود،به‌عنوان‌مثال داده‌های مدیرعامل هر دقیقه از آن‌ها پشتیبان تهیه می‌شود، درحالی‌که دیگران ممکن است پشتیبان گیری ساعتی داشته باشند. Endpoint 360 محصولی با کارایی بالا است و بکاپ تا با حداقل تأثیر بر بهره‌وری کارمندان کار می‌کنند.IT همچنین می‌تواند از راه دور داده‌ها را بازیابی کند و حتی در صورت لزوم آن داده‌ها را به دستگاه کاملاً جدید بازگرداند.
Endpoint 360 تضمین می‌کند که از داده‌های مربوط به نقطه انتهایی پشتیبان تهیه می‌شود و از کلیه داده‌های مهم تجاری محافظت می‌کند. پشتیبان گیری با رمزگذاری AES 256 بیتی محافظت می‌شود.علاوه بر این،Endpoint 360 گروه‌های IT را قادر می‌سازد تا از راه دور یک قرص سم را برای دستگاه‌های ازدست‌رفته،دزدیده‌شده یا به خطر بی اندازند.Endpoint 360 راه‌حلی است که مدیریت و محافظت بهتر از داده‌ها را در زمان کمتری و با تقاضای منابع کمتر برای IT راحت‌تر می‌کند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط