رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1398-06-09 08:33
تنظیم اندازه قلم

پ

3:35
کد خبر: 144194

چرا یادگیری پایتون در علوم داده مهم است؟

پایتون یک‌زبان عمومی است و می‌توان از آن برای ساختن برنامه‌های وب،رومیزی و رومیزی استفاده کرد.پایتون به‌طور گسترده‌ای برای توسعه برنامه‌های پیچیده‌ای که بر روی نرم‌افزارهای سنگین ساخته‌شده‌اند،استفاده می‌شود.این یک‌زبان برنامه‌نویسی همه‌کاره است که عملکردهای مختلفی را برای استفاده آسان ارائه می‌دهد.
 

s1v7lsiwksc1.png

پایتون یک‌زبان عمومی است و می‌توان از آن برای ساختن برنامه‌های وب،رومیزی و رومیزی استفاده کرد.پایتون به‌طور گسترده‌ای برای توسعه برنامه‌های پیچیده‌ای که بر روی نرم‌افزارهای سنگین ساخته‌شده‌اند،استفاده می‌شود.این یک‌زبان برنامه‌نویسی همه‌کاره است که عملکردهای مختلفی را برای استفاده آسان ارائه می‌دهد.
جای تعجب نیست که پایتون یکی از سریع‌ترین زبانه‌ای برنامه‌نویسی در جهان است. مشاغل برای ایجاد برنامه‌های بهتر،کارآمدتر و مقرون‌به‌صرفه تر آموزش پایتون را به کارمندان خود ارائه می‌دهند. Data Science با استفاده از آموزش پایتون یکی از جالب‌ترین و پرارزش‌ترین دامنه‌ها در حال حاضر است.
رشته علوم داده با سرعت زیادی در حال رشد است و فرصت‌های شغلی زیادی را به افراد ارائه می‌دهد.اگر می‌خواهید وارد صنعت علم اطلاعات شوید،باید دوره پایتون را طی کنید.این یک‌زبان برنامه‌نویسی کم‌وبیش است که در صنعت داده موردنیاز است.
آسان برای استفاده:
زبان برنامه‌نویسی پایتون دارای یک منحنی یادگیری سریع و روان است.استفاده از آن نسبت به سایر زبان‌های برنامه‌نویسی مانندRuby ، C # یا Java بسیار ساده است.پایتون توسط دانشمندان داده برای ساده‌سازی مجموعه‌های پیچیده داده‌ها و ایجاد مجموعه بزرگ از داده‌ها استفاده می‌شود.برای کسانی که به‌تازگی با علم داده شروع کرده‌اند و دوره پایتون را می‌گذرانند،یادگیری پایتون بسیار ساده است زیرا استفاده از نحو و خوانایی بهتر آن آسان است.پایتون دانشمندان داده را قادر می‌سازد راه‌حل‌های مؤثری برای سناریوهای پیچیده بسازند.این گزینه‌های گسترده‌ای را برای دانشمندان داده فراهم می‌کند.پایتون همچنین درزمینهٔ های یادگیری عمیق و یادگیری ماشین انعطاف‌پذیری بالایی دارد.
ابزارهای بهتری برای تجزیه‌وتحلیل ایجاد می‌کند:
یکی از کامل‌ترین بخش‌های علم داده،تجزیه‌وتحلیل داده‌ها است.ابزارهای تجزیه‌وتحلیل داده‌ها اطلاعات مفیدی را در مورد ماتریس‌های مختلف ارائه می‌دهند که در ارزیابی عملکرد در هر مشاغل بسیار مهم هستند.پایتون یک انتخاب عالی از زبان برنامه‌نویسی برای ساختن ابزارهای تحلیل داده است.
پایتون می‌تواند به‌راحتی الگوهای را درک کند،داده‌ها را در مجموعه داده‌های بزرگ همبستگی داشته و بینش بهتری را ارائه دهد که برای مشاغل باارزش است.همچنین برای آنالیز خود سرویس نیز ضروری است.بسیاری از شرکت‌های داده‌کاوی در سراسر جهان از پایتون برای اداره بهتر داده‌های خود استفاده می‌کنند.
قابل‌انعطاف:
پایتون انعطاف‌پذیری بالایی را ارائه می‌دهد که به برنامه نویسان این امکان را می‌دهد تا هر یک از مشکلات داده‌شده را در یک‌فاصله کوتاه حل کنند.دانشمندان داده از پایتون برای ایجاد الگوریتم‌های یادگیری ماشین،انجام داده‌کاوی،ساخت مدل‌های داده، ایجاد سرویس‌های وب و طبقه‌بندی مجموعه داده‌ها استفاده می‌کنند.
دانشمندان داده در همه فرایندها به‌طور جامع از زبان برنامه‌نویسی پایتون استفاده می‌کنند.از ایجاد یک مدل کارآمد که می‌تواند پیچیدگی مجموعه‌های بزرگ داده را کاهش دهد،نتایج را در فاصله کوتاه‌تری تولید کند و همچنان مقرون‌به‌صرفه باشد و همچنین آن‌ها را با استفاده از یادگیری ماشین پیاده‌سازی کند،پایتون درزمینهٔ علم داده بسیار مهم است.
برای یادگیری عمیق مهم است:
پایتون از کلیه کتابخانه‌های اصلی پشتیبانی می‌کند و دارای چندین بسته ازجملهKeras ، Tensorflow و Theano است. دانشمندان داده از پایتون برای ساخت الگوریتم‌های یادگیری عمیق که برای سازمان‌ها مفید هستند استفاده می‌کنند.از بین سایر زبان‌های برنامه‌نویسی،پایتون از الگوریتم‌های یادگیری عمیق پشتیبانی بهتری می‌کند.
الگوریتم‌های یادگیری عمیق بر اساس شبکه‌های عصبی مغز انسان ایجاد می‌شوند.این کار به ایجاد شبکه‌های عصبی مصنوعی می‌پردازد که باعث می‌شود رفتار مغز انسان انجام شود.بسیاری از شرکت‌ها از قدرت زبان برنامه‌نویسی پایتون برای ایجاد الگوریتم‌های یادگیری عمیق پایدار و بسیار هدف مدار استفاده می‌کنند.این الگوریتم‌ها عناصر مختلف ورودی را تحریک و وزن می‌کنند و خروجی موردنظر را ارائه می‌دهند.
پایتون یک‌زبان برنامه‌نویسی مشهور در سراسر جهان است.درست از آموزش آنلاین پایتون برای علم داده گرفته تا انجمن‌هایی که افراد می‌توانند افکار خود را تبادل کنند،سؤال بپرسند،راه‌حل ارائه دهند،پایتون دارای پایگاه گسترده‌ای در جامعه است. اگر می‌خواهید در مورد جنبه‌های مختلف زبان برنامه‌نویسی پایتون بیاموزید،شاخص پکیج پایتون مکان بسیار خوبی برای بازدید است.
پایتون به‌عنوان یک‌زبان برنامه‌نویسی مدام در حال تکامل بوده است. آنچه قبلاً برای ایجاد برنامه‌های پیچیده مورداستفاده قرار می‌گرفت،اکنون برای ساختن مدل‌های صفر بسیار محبوب است و به مجموعه‌ای از اهداف کمک می‌کند.توسعه‌دهندگان Python همچنان به پیشرفت‌های مترقی و پیشرفت در زبان برنامه‌نویسی می‌پردازند تا آن را محکم‌تر،مؤثرتر و متنوع‌تر جلوه دهند.
پایتون در علم داده به دانشمندان داده کمک کرده است که راه‌حل‌های مختصر و ارزشمندی را برای مشاغل سراسر جهان ارائه دهند.این امر به‌صورت داده‌کاوی یا ایجاد یک الگوریتم باشد،پایتون واحد پایه و اساس بسیاری از فعالیت‌های علوم داده است. اگر مایل هستید که در فضای Data Science کارکنید،استفاده از دوره‌های پایتون یا آموزش پایتون ساده‌ترین راه برای انجام این کار است.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط