رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:13
تنظیم اندازه قلم

پ

0:52
کد خبر: 144255

نذورات و کمک های نقدی در مراکز معتبر پرداخت شود

سرپرست پلیس فتا قزوین نسبت به کمک کنندگان هیات امام حسین(ع) در فضای مجازی هشدار دادو از شهروندان خواست به منظور پرداخت نذورات و کمک‌های نقدی خود حتما به صورت حضوری به مراکز معتبر مراجعه کنند . 

سرهنگ‌ دوم محمدعلی فرهودی سرپرست پلیس فتا قزوین در مصاحبه با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا گفت: با توجه به بررسی‌های انجام شده در فضای مجازی، متاسفانه در ماه محرم امسال برخی از کلاه‌برداران از موقعیت پیش آمده سوء استفاده کرده و اقدام به دریافت مبالغ از کاربران می‌‎ کنند. 

وی ادامه داد : کلاه‌برداران سایبری با توجه به فرا رسیدن ماه محرم و ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان، با تبلیغات گسترده در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها، کاربران را تحت تاثیر قرار داده و با عناوین مختلف نظیر کمک به هیات امام حسین(ع) ، کمک به فرزندان بی‌سرپرست ، کمک به بیماران خاص و کلیوی و ... از آن‌ها وجه دریافت می‌کنند. 

سرهنگ فرهودی خاطرنشان کرد: شهروندان گرامی به منظور پرداخت نذورات و کمک‌های نقدی خود حتما به صورت حضوری در مراکز معتبر اقدام نموده و به تبلیغات کلاه‌برداران در فضای مجازی اعتنایی نداشته باشند.

سرپرست پلیس فتا قزوین از عموم مردم خواست: در صورت مشاهده موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir  با این پلیس در میان بگذارند .
 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط