رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1398-06-17 09:04
تنظیم اندازه قلم

پ

2:04
کد خبر: 144397

اجرای بازی امنیتی کانتینر با McAfee NanoSec

مک آفی در اقدامی از دستیابی و به راه‌اندازی امنیت ابری NanoSec برای کمک به کاهش ریسک مربوط به کانتینر برای مشتریان خود و تسریع DevSecOps خبر داد.

DevOps.jpg

NanoSec مبتنی بر کوپرتینو به عنوان یکی از پیشگامان در ساده سازی محافظت از بار کاری برنامه، با یک پیشنهاد صفر اعتماد که در محیط‌های محاسبات و محاصره‌های مختلف بدون در نظر گرفتن زیرساخت‌های اساسی کار می‌کند، توصیف می‌شود.

01_0.jpg
این شرکت می‌افزاید: محصولات MVISION Cloud و MVISION محافظت از سرور McAfee را تقویت می‌کند و به مشتریان این امکان را می‌دهد تا سرعت تسریع در توسعه برنامه‌ها را همزمان با کاهش ریسک‌، برآورده کردن الزامات انطباق و افزایش حاکمیت در سراسر استقرا‌رهای هیبریدی و چند ابره افزایش دهند.

1200x630wa.png

قابلیت‌های NanoSec که برای برنامه‌ها و بارهای کاری در ظروف و محیط‌ها Kubernetes اعمال می‌شود شامل: انطباق پیکربندی مداوم و ارزیابی آسیب پذیری‌، به علاوه تقسیم بندی سطح برنامه زمان اجرا برای تشخیص و جلوگیری از حرکت جانبی.
Rajiv Gupta ، معاون ارشد گفت: "فن‌آوری NanoSec یک برنامه طبیعی برای McAfee MVISION Cloud است‌، محصولات فعلی CASB و CWPP ما را تقویت می‌کند و به قابلیت‌های" Shift-Left "ما اضافه می‌کند تا بهترین عملکرد DevSecOps را برای بهبود حکمرانی و امنیت فراهم کند.مدیر کل واحد تجاری امنیت ابری‌، مک آفی.

03.png

"تیم NanoSec تجارب زیادی را برای مک آفی به ارمغان می‌آورد‌، و ما در کنار هم متعهد شده‌ایم که سازمان‌ها را قادر سازیم تا به پتانسیل ابر کامل خود برسند."

5a7921d0b642f100010193dd_singapore-cybersecurity-bill-law.jpg

با توجه به محبوبیت روزافزون ظروف در سازمان‌های DevOps ، دستیابی به موقع است.
گارتنر در ماه آوریل گفت که تا سال 2022 ، بیش از سه چهارم سازمان‌های جهانی برنامه‌های تولیدی کانتینر شده را تولید خواهند کرد که یک افزایش عمده در رقم امروز کمتر از 30 درصد است.این تحلیلگر ادعا می‌کند اگرچه ظروف یک راه عالی برای سرعت بخشیدن به تحویل برنامه‌ها، نوسازی برنامه‌های میراث فرهنگی و ایجاد برنامه‌های جدید بومی ابر هستند، اما اکوسیستم‌های فعلی نابالغ هستند و امنیت باید در محیط‌های مختلف در کل چرخه زندگی تعبیه شود.

606079-636402166307474915-16x9.jpg
Arun Chandrasekaran ، تحلیلگر برجسته VP گفت: "اگرچه علاقه وافر بیشتری در حال رشد و پذیرش سریع ظروف وجود دارد‌، اجرای آنها در تولید نیاز به یک منحنی یادگیری شیب‌دار به دلیل عدم تکنولوژی و عدم دانش فنی دارد."
 

مترجم: سعیده خدادادی

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط