رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
۱۳۹۸-۰۶-۱۷ ۱۱:۰۰
تنظیم اندازه قلم

پ

۱:۰۷
رئیس پلیس فتا ایلام اعلام کرد :

برگزاری کلاس‌های پیشگیری از جرایم سایبری در مساجد طی ایام محرم

رئیس پلیس فتا استان ایلام از برگزاری کلاس‌های آموزشی پیشگیری از تهدیدات و آسیب‌های فضای مجازی در ایام محرم در مساجد شهر ایلام با حضور کارشناسان پلیس فتا خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ "علی جمالی" رئیس پلیس فتا ایلام در این خصوص گفت: فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی علیرغم مزایا و محاسن زیادی که دارند دارای آسیب‌ها و تهدیداتی در حوزه‌های مختلف نیز می‌باشند.

وی افزود: در جهت جلوگیری و کاهش آسیب‌ها و تهدیدات این فضا، کارشناسان پلیس فتا علاوه بر حضور در رسانه‌های دسته جمعی مانند تلویزیون و رادیو، در ادارات، نهادها و ... در بین اقشار مختلف جامعه حضور یافته و کلاس‌های آموزش همگانی را برگزار می‌نمایند.

این مقام مسئول ادامه داد: در راستای آگاهسازی عمومی در بین اقشار مختلف جامعه و پیشگیری از آسیب‌ها و تهدیدات این حوزه در ایام محرم با حضور کارشناسان پلیس فتا استان در مساجد به صورت حضوری و چهره به چهره آموزش‌های لازم به شرکت کنندگان در مراسمات ارائه می‌شود.

سرهنگ جمالی بیان داشت: روش‌های پیشگیری از انواع کلاهبرداری‌های مالی، تهدیدات حوزه حریم خصوصی و معرفی راه‌های ارتباطی مردم با پلیس فتا از اولویت‌های کارشناسان آموزش همگانی این پلیس در کلاس‌های آگاهسازی عمومی است.

رئیس پلیس فتا ایلام گفت: ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان هیئات مذهبی که در این ایام که با پلیس فتا همکاری می‌کنند، از همه ادارات، سازمان‌های دولتی و خصوصی درخواست داریم در صورت آمادگی و نیاز به برگزاری کلاس آگاهسازی در حوزه تهدیدات و آسیب‌های فضای مجازی جهت هماهنگی با شماره تلفن های ۶۵-۲۱۸۲۱۱۳۲-۰۸۴ تماس حاصل نمایند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط