رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:12
تنظیم اندازه قلم

پ

3:54
کد خبر: 144726

8 نمونه از بهترین و پرکاربردترین جایگزین‌های یوتورنت برای اندروید 2019

برای اندروید بیش از ۱۰۰ میلیون بار، یوتورنت بارگیری شده است که از لینک‌های آهنربایی پشتیبانی می‌کند. UTorrent Client نرم‌افزارهایی هستند که به‌منظور اتصال به ردیاب‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند که پس از اتصال به کمک این کلاینت‌ها می‌توان فایل را وارد نمود. علاوه بر آن، همه تورنت‌ها از ویژگی‌های کاربردی و مهم برخوردار نیستند، بنابراین، اگر شما در جستجوی بهترین تورنت کلاینت از UTorrent هستید، ضروری است مقاله زیر را مطالعه کنید.

اگر دقت کنیم درمی‌یابیم که دولت‌ها در تلاش هستند مردم را در استفاده از سایت‌های تورنت دورنگه دارند. بعضی از سایت‌های تورنت مانند KickAss Torrents ،Torrentz  و غیره خاموش شده‌اند، اما هنوز تعداد زیادی از این نمونه سایت‌های فعال در اینترنت وجود دارند، به‌گونه‌ای که ۳۵/۳ درصد مصرف کل ترافیک اینترنت به بیت تورنت اختصاص دارد.
برای بارگیری فایل‌های تورنت در ویندوز، تعداد زیادی برنامه‌های پشتیبانی و بارگیری تورنت یا سرویس‌های بارگیرنده قابل‌دسترس وجود دارد، بااین‌حال در سیستم‌عامل اندروید، بارگیری محتوای تورنت به دلیل کمبود تورنت کلاینت یا پشتیبانی‌کننده، کار دشواری است. البته این به آن معنا نیست که پشتیبانی‌کننده‌های تورنت برای سیستم‌عامل اندروید وجود ندارد، اما این ویژگی در  مقایسه با تورنت کلاینت‌های دستک تاپ کمتر است.
تعداد بی‌شماری از تورنت کلاینت‌های اندرویدی در فروشگاه اینترنتی Play Store وجود دارد که از بین تمامی آن‌ها، UTorrent  پرکاربردترین و محبوب‌ترین به شمار می‌رودUTorrent  برای سیستم‌عامل اندروید، بیش از ۱۰۰ میلیون بار بارگذاری شده است که می‌تواند از لینک‌های آهنربایی پشتیبانی که پیوندی حاوی کدهای هَش بر آن تورنت است، نیز پشتیبانی کند. همچنین پشتیبانی‌کننده‌های تورنت فاقد چند ویژگی مهم و کاربردی هستند.
بسیاری از کاربران به دنبال جایگزین‌های UTorrent هستند و اگر شما نیز درصدد هستید از برخی ویژگی‌های تورنت استفاده کرده و لذت ببرید، ضروری است به‌جای UTorrent، بعضی کلاینت‌های تورنت را امتحان کنید. بنابراین، در این مقاله قصد بر این است برخی از بهترین گزینه‌های UTorrent  را برای سیستم‌عامل اندروید به اشتراک بگذاریم.
۱. Flud-Torrent Downloader:‎ اگر به دنبال یک سروس تورنت با کاربرد آسان و درعین‌حال قدرتمند برای تلفن هوشمند اندروید خود هستید، این برنامه می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد، که تقریباً تمام ویژگی‌هایی را که کاربران یک سرویس‌دهنده تورنت در جستجوی آن هستند را در بردارد. علاوه بر آن، سرعت بارگیری این تورنت بسیار سریع‌تر از سرویس‌های تورنت در اندروید است.
Flud
 ۲. Torr Droid:‎ یکی دیگر از تورنت کلاینت‌های محبوب در لیست است که می‌تواند مورداستفاده قرار گیرد. نکته جالب در مورد این برنامه این است که یک تبلیغ واحد را نشان نمی‌دهد. علاوه بر آن این UTorrent، یک موتور جستجوی تورنت را ارائه می‌دهد که می‌تواند برای کشف محتوای تورنت محبوب مورداستفاده قرار گیرد. بنابراین، Torr Droid، یکی دیگر از بهترین UTorrent  کلاینت‌ها برای اندروید ۲۰۱۹ است که در حال حاضر می‌تواند مورداستفاده قرار گیرد.
TorrDroid
۳. Bit Torrent:‎ یکی از بهترین تورنت کلاینت‌های پرمشتری است که در فروشگاه گوگل پلی قابل‌دسترسی است. برجسته‌ترین قابلیت بایت تورنت جدای از بارگیری فایل‌های تورنت با سرعت‌بالا، ارائه دستگاه پخش رسانه است که می‌تواند برای پخش فیلم‌های ذخیره شد محلی مورداستفاده قرار گیرد. ازاین‌رو، یکی از بهترین گزینه‌ها برای اندروید ۲۰۱۹ است.  
BitTorrent
 ۴.: T Torrent Lite اگر به دنبال استفاده ساده از یک تورنت کلاینت‌های قدرتمند برای گوشی‌های هوشمند خود هستید، این برنامه می‌تواند بهترین انتخاب باشد. درست مانند U Torrent و Bit Torrent Lite، این تورنت از لینک دانلود آهنربایی پشتیبانی می‌کند. علاوه بر آن، یک مرورگر فایل داخلی و یک مرورگر وب را نیز ارائه می‌دهد.
tTorrent Lite
۵. Frost Wire:‎ یکی دیگر از تورنت‌های پرطرفدار و پرمشتری است که می‌توان درگوشی‌های هوشمند از آن استفاده کرد. یک رابط با کاربری بسیار بالا است که دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی مانند مدیریت بارگیری، پخش‌کننده ویدیو، پخش‌کننده موسیقی و غیره است. همچنین موتور جستجویی را ارائه می‌دهد که برای جستجوی فایل‌های تورنت قابل‌استفاده است.
FrostWire
۶. Vuze:‎ یکی دیگر از تورنت کلاینت‌هایی است که از رتبه بالا و محبوبیت زیادی در بین کاربران برخوردار است و برای رایانه‌هایی با سیستم‌عامل ویندوز، اندروید و لینوکس طراحی گردیده و قابل‌دسترس است. این برنامه سبک است و ذخیره باتری گوشی را مصرف نمی‌کند و تقریباً همه مواردی که شما برای بارگیری فایل‌های تورنت نیاز دارید را در بردارد. علاوه بر آن، در مقایسه با سایر موارد مطرح‌شده در این مقاله، از سرعت بارگیری بسیار بالایی برخوردار  است.
Vuze
۷. We Torrent:‎ یکی از سریع‌ترین و قدرتمندترین بارگیری که در فروشگاه گوگل پلی قابل‌دسترسی است، We Torrent است. که رابط کاربری آن بسیار چشمگیر و نیز از پشتیبانی لینک آهنربایی برخوردار است. نکته قابل‌توجه این برنامه این است که به کاربران امکان می‌دهد فایل‌های تورنت را به‌صورت یکپارچه از سر بگیرند، یا مکث کرده و یا حذف کنند. بنابراین، یکی از بهترین تورنت‌های اندرویدی است که برای استفاده کاربران استفاده‌شده است.
WeTorrent
۸. Zeta Torrent:‎ یکی از قدرتمندترین و پیشرفته‌ترین برنامه‌های تورنت کلاینت است که برای سیستم‌عامل اندروید طراحی‌شده و قابل‌دسترس است. به دلیل ویژگی‌های قابل‌توجه آن،  استقبال از این برنامه در فروشگاه گوگل پلی بسیار گسترده است و به‌طور غیرقابل‌باوری، علاوه بر بارگیری فایل‌های صوتی، تورنت همچنین  مرورگر وب، پخش‌کننده ویدیو، مدیر فایل و غیره را ارائه داده و در به اشتراک گذاشتن فایل‌ها بسیار کاربردی است.
zetaTorrent
آنچه در بالا مرور شد، هشت نمونه از بهترین U Torrenسال ۲۰۱۹ است که می‌توانید مورداستفاده قرار دهید.

مترجم: فرحناز اسکندرلو

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط