رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:12
تنظیم اندازه قلم

پ

1:38
کد خبر: 144816

بازدید رئیس کل دادگستری زنجان از پلیس فتا استان

رئیس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه هدف اصلی نیروی انتظامی و دادگستری خدمت رسانی به مردم است، اظهار داشت: پلیس فتا زنجان اقدامات خوبی را در تأمین و برقراری امنیت در فضای مجازی انجام داده است.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، به مناسبت گرامی داشت هفته ناجا سردار جهانبخش فرمانده انتظامی استان زنجان، حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان زنجان به همراه حجت الاسلام والمسلمین کرمی دادستان عمومی و انقلاب زنجان و هیئت همراه، با حضور در ساختمان پلیس فتا از دوایر این پلیس بازدید کردند.

پس از ارائه گزارش عملکرد توسط سرهنگ محمدعلی آدینه لو رئیس پلیس فتا استان؛ رئیس کل دادگستری استان زنجان  با تقدیر و تشکر از عملکرد پلیس فتا، به حساسیت و ظرافت کار در فضای مجازی و برنامه‌های دشمن در این فضا اشاره کرد.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی با بیان اینکه  پلیس فتا از نیروهای جوان و با دانش و تحصیل کرده برخوردار است، گفت: پلیس فتا یک مجموعه به روز است و در تمامی زمینه‌ها خود را به خوبی نشان داده است ؛ شناسائی و دستگیری اعضای چندین باند سازمان یافته از جمله اقدامات شاخص می‌باشد و این از همت بالای این مجموعه است.

رئیس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه امروزه شاهد افزایش جرائم در فضای مجازی هستیم و پرونده تشکیل شده در این حوزه افزایش یافته است، افزود: اطلاع رسانی مناسب و افزایش دانش وآگاهی عمومی مردم ازطریق برگزاری کلاس و کارگاه آموزشی می‌تواند نقش به سزایی در پیشگیری از آسیب و تهدیدات فضای مجازی ایفا کند.

فرمانده انتظامی استان زنجان نیز به نقشه راه پلیس فتا در حوزه‌های مختلف ماموریتی اشاره کرد و افزود: حفاظت و صیانت ازهویت دینی و ملی‌، مراقبت و پایش از حوزه فناوری برای ممانعت از تعرض به ارزش‌ها و هنجارهای جامعه مقابله جدی با مخلان نظم و امنیت در فضای‌مجازی و ارتقاء امنیت اجتماعی  در کنار رعایت حقوق شهروندی، را از جمله این خط  مشی‌ها برشمرد .

حجت الاسلام صادقی نیارکی در پایان ضمن آرزوی توفیقات برای کارکنان پلیس فتا، گفت: امید است کارکنان پلیس فتا با تعامل مطلوب و هرچه بیشتر با نهاد و سازمان‌های مختلف در راستای آموزش و فرهنگ سازی مطلوب تعامل مضاعفی داشته و جرائم این حوزه را به حداقل برساند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط