رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1398-07-14 14:26
تنظیم اندازه قلم

پ

0:58
کد خبر: 144832

توصیه های پلیس فتا پایتخت به زائران آقا اباعبدالله الحسین(ع)

رئیس پلیس فتا پایتخت توصیه هایی را در خصوص پیشگیری از کلاهبرداری های اینترنتی توسط افراد سود جو ، به زائران آقا اباعبدالله الحسین(ع) ارایه داد . 

سرهنگ کاظمی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا گفت: با توجه به نزدیک شدن ایام اربعین سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و سفر زائرین به عتبات عالیات و ثبت نام و درخواست ویزا توسط هموطنان، از طریق سایت ها و تبلیغ در شبکه های اجتماعی برخی از افراد شیاد و سود جو با طراحی سایت ، کانال و گروه در شبکه های اجتماعی ،با ارائه خدمات و تخفیفات ویژه اقدام به فریب شهروندان می کنند .

وی ادامه داد : این افراد با طراحی درگاه های بانکی ،پس از وارد نمودن اطلاعات حساب بانکی طعمه های خود ، در یک فرصت دیگر ضمن دسترسی به حساب بانکی زائرین ، اقدام به تخلیه حساب آنان می کنند.

این مقام انتظامی هشدار داد : هیچ گاه به کانال ها یا گروه ها یی که درشبکه های اجتماعی جهت ثبت نام زائران اربعین حسینی (ع)اقدام به تبلیغات اغوا کننده می نمایند اعتماد و اطمینان نکنند و فقط از طریق سایت رسمی و سامانه معتبر تعریف شده از سوی سازمان حج و زیارت  پس از حصول اطمینان اقدام به ثبت نام و واریز وجه نمایند.                                      
 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط