رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:12
تنظیم اندازه قلم

پ

0:47
کد خبر: 144900

حضور پلیس فتا در نمایشگاه دستاورد‌های پلیس‌های تخصصی اصفهان

 پلیس فتا در نمایشگاه دستاورد‌های پلیس‌های تخصصی استان اصفهان با هدف پیشگیری از جرائم فضای مجازی و آگاه‌سازی مقامات حاضر و بازدید کنندگان حضور یافت .

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ مصطفی مرتضوی رئیس پلیس فتا استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: این پلیس با حضور درنمایشگاهی که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی استان اصفهان برپاشده بود ضمن اختصاص غرفه‌ای در این نمایشگاه اقدام به توزیع بسته‌های آموزشی با هدف پیشگیری از جرائم فضای مجازی و آگاه‌سازی مقامات حاضر و بازدید کنندگان کرد.

این مقام مسئول در حاشیه بازدید از این نمایشگاه، آگاه‌سازی شهروندان ، نحوه استفاده صحیح و مناسب از این فضا، اطلاع رسانی به جامعه هدف در خصوص مسائل و مشکلاتی که به‌ واسطه استفاده نامناسب و سهل‌انگاری گریبان گیر هم استانی‌های عزیز شده، را ازاولویت‌های مهم پلیس فتا برشمرد . 

در این نمایشگاه هشداره‌های سایبری و اطلاع‌ رسانی در خصوص آسیب‌ها و تهدیدات فضای سایبری به‌ منظور ارتقاء سطح آگاهی شهروندان و بازید کنندگان از طریق توزیع بروشور، بنرهای آموزشی ، کتابچه و سی‌دی‌های آموزشی در حوزه فضای مجازی در اختیار بازدید کنندگان قرار گرفت .

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط