رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:12
تنظیم اندازه قلم

پ

1:02
کد خبر: 145046

دستگیری اخاذ سایبری کمتر از 24 ساعت

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک از دستگیری عامل اخاذی بیست میلیون تومانی از شهروندان قرچکی خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی موسی پور" در تشریح بیشتر این خبر عنوان داشت: خانمی با هویتی معلوم با مرجوعه قضایی به این پلیس مراجعه و اظهار داشت فردی ناشناس در اینستاگرام با در اختیار داشتن تصاویر شخصی ام، بنده را تهدید و قصد اخاذی بیست میلیون تومانی از من را دارد.
فرمانده انتظامی شرق تهران گفت: سریعاً موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفته و تیمی مجرب از پلیس فتای شهرستان مأمور پیگیری پرونده شدند.
این مقام انتظامی ضمن اشاره به سرعت عمل مأموران در دستگیری اخاذ ظرف کمتر از 24 ساعت، اظهار داشت: پس از اقدامات فنی و پلیسی و بررسی پایگاه داده پلیس فتا متهم شناسایی و برای توضیح به این پلیس دعوت شد.

این مقام مسئول ادامه داد: پس از اخذ اظهارات متهم در مواجهه با ادله جرم، راهی جز اعتراف نداشته و با معرفی همدست مؤنث خود پرونده با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن مختومه گردید.
در پایان سرهنگ موسی پور با اشاره به تحویل متهم و همدست وی به مراجع قضایی از شهروندان خواست در فضای مجازی مراقب ارتباطات با افراد ناشناس باشند و تحت هیچ شرایطی عکس های خصوصی خود را حتی برای دوستانشان ارسال نکنند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط