رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:12
تنظیم اندازه قلم

پ

1:23
کد خبر: 145073

توهین و تهدید نامزد سابق برای برهم زدن مراسم ازدواج

رئیس پلیس فتا استان اردبیل از شناسایی فردی که اقدام به توهین و تهدید خانمی در شبکه اجتماعی اینستاگرام کرده بود، خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ علی قهرمان طالع رئیس پلیس فتا استان اردبیل در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه و ادعای شاکیه درخصوص اینکه فردی ناشناس در یکی از شبکه‌های اجتماعی با ارسال پیام‌های توهین‌آمیز به شوهرم قصد برهم زدن زندگی و مراسم عروسی بنده را دارد، موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی در ادامه افزود: با توجه به اظهارات اولیه شاکیه و مستندات ارائه‌شده توسط وی، کارآگاهان سایبری بلافاصله دست بکار شده و با اقدامات فنی و پلیسی با به دست آوردن ردپا و جمع‌بندی ادله دیجیتال، متهم را که نامزد قبلی شاکیه بوده شناسایی و جهت بازجویی به پلیس فتا منتقل کردند.

سرهنگ قهرمان طالع عنوان کرد: متهم در ابتدا با کتمان هرگونه مزاحمت و تهدید شاکیه پس از مواجهه با مستندات لب به اعتراف گشوده و اظهار کرد، چند سال پیش با شاکیه نامزد بودم و بنا به دلایلی نامزدی‌مان به هم خورد و اخیراً وقتی متوجه شدم که وی قصد ازدواج دارد برای تخریب و برهم زدن مراسم و زندگی ایشان با صفحه‌ای ناشناس در اینستاگرام شروع به ارسال پیغام‌های توهین‌آمیز و تهدیدآمیز به شوهرش کردم که الآن از این کارم به‌شدت پشیمان هستم؛ درنهایت متهم با تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی گردید.

رئیس پلیس فتا استان اردبیل در پایان به کاربران شبکه‌های اجتماعی توصیه کرد: هم‌وطنان عزیز در صورت روبرو شدن با مزاحم سایبری هیچ اقدامی نکرده و در اسرع وقت با گزارش به پلیس اقدامات قانونی را انجام داده و از کشاندن اختلافات خانوادگی به محیط اینترنت به‌شدت خودداری نمایند؛ همچنین در صورت نیاز می‌توانند با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir با ما در ارتباط باشند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط