رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1398-07-28 14:04
تنظیم اندازه قلم

پ

1:19
کد خبر: 145080

شناسایی و دستگیری مزاحم تلفنی پلیس 110 توسط پلیس فتا در هرمزگان

رئیس پلیس فتا فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری فردی که بصورت مکرر و تلفنی برای پلیس 110 ایجاد مزاحمت کرده بود خبرداد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ "علی‌اصغر افتخاری" در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام اپراتور‌های مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر این که فردی ناشناس به صورت مکرر با تماس تلفنی با این مرکز، ایجاد مزاحمت می نماید، موضوع از سوی مسئولین استان در مراجع قضائی مطرح و علیه این متهم طرح شکایت شد.

وی افزود: متهم با استفاده از 6 شماره تلفن مختلف حدود 2 هزار مرتبه با مرکز فوریت‌های پلیسی تماس گرفته که این امر موجب اخلال در مأموریت‌های محوله پلیس 110 شده است.

این مقام انتظامی بیان داشت: با توجه به تحقیقات به عمل آمده متهم با نام «م.ب» توسط کارشناسان پلیس فتا شناسایی و مشخص شد که  متهم سابقه اذیت و آزار افراد مختلف را داشته و متواری می‌باشد.

رئیس پلیس فتا استان هرمزگان تصریح کرد: پس از تلاش‌های شبانه روزی و با هماهنگی مقام قضایی متهم طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاه خود دستگیر و پس از بازجویی و اقدامات تکمیلی برای صدور حکم کیفری به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بندرعباس معرفی شد.

سرهنگ افتخاری اظهار داشت: فلسفه وجودی سامانه مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ ارتقاء خدمت‌رسانی و تسریع در پاسخگویی پلیس به مردم است و مزاحمت‌های برخی افراد و اخلال در سیستم پیام رسانی، موجب تضییع حقوق قانونی شهروندان می‌شود.

وی در پایان گفت: مشکلات خانوادگی و تأثیرات روحی و روانی در محیط‌های ناآرام خانه و خانواده و همچنین عدم ثبات و پایداری نظام خانواده از عوامل تأثیرگذار در بروز و ایجاد رفتارهای ناهنجار در جامعه است که باید مورد بررسی قرار گیرد. بدیهی است پلیس با افراد هنجارشکن در حیطه وظایف قانونی و اجرای مأموریت‌های سازمانی به صورت جدی برخورد خواهد کرد.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط