رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:12
تنظیم اندازه قلم

پ

1:57
کد خبر: 145145

افتتاح ساختمان جدید پلیس فتا اصفهان با حضور فرمانده ناجا

شامگاه چهارشنبه یکم آبان ماه با حضور سردارحسین اشتری فرمانده ناجا طرح‌های عمرانی نیروی انتظامی در اصفهان ازجمله ساختمان پلیس فتا افتتاح  شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس فتا ، سردار "حسین اشتری" رئیس پلیس ناجا در آئین افتتاحیه پروژه های نهضت عمرانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، به اقدامات شایسته و مطلوب سردار "معصوم بیگی" فرمانده انتظامی این استان اشاره کرد و اظهارداشت: ماموریت ها دراصفهان به خوبی انجام شده و در بسیاری موارد این استان از پیشتازان بوده ، لکن از لحاظ زیرساخت ها یکسری عقب افتادگی ها وجود دارد که ان شاءالله رفع خواهد شد.

عالی ترین مقام انتظامی کشور به استفاده از ظرفیت خیرین امنیت ساز تاکید و تصریح کرد: مردم به نیروی انتظامی و فرزندان خود در این نیرو اعتماد دارند، امروز باید از ظرفیت خیرین امنیت ساز استفاده شود و بدانیم که ثواب ساخت یک کلانتری کم تر از ثواب ساخت یک درمانگاه یا مدرسه نیست.

وی به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه"امینت را باید ارتقاء داد" اشاره و بیان کرد: بایستی از مشارکت های مردمی در حوزه تامین نظم و امنیت عمومی بهره ببریم و همچنین استفاده از منابع مردمی طبق قانون و ضوابط ارتقاء یابد.

سردار اشتری، تهیه مسکن برای کارکنان پلیس را یکی دیگر از اولویت های نیروی انتظامی برشمرد و ادامه داد: ان شاءالله با برنامه هایی که در حال انجام است تا پایان سال 1400 در این حوزه به نتیجه مطلوبی خواهیم رسید.

به گفته فرمانده ناجا، مامور پلیسی که برای ماموریت به استان یا شهر دیگری اعزام می شود نباید دغدغه معیشت و مسکن داشته باشند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با اشاره به تنوع و تعدد ماموریت های ناجا، گفت: با لطف و عنایت الهی نیروی انتظامی توانسته ماموریت ها را به خوبی انجام دهد به گونه ای که مردم، مسئولان و در راس آنها فرمانده معظم کل قوا از عملکرد پلیس رضایت دارند.

فرمانده ناجا به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در اردیهشت ماه امسال که فرمودند"در حادثه سیل نیروی انتظامی خوش درخشید"، اشاره و بیان کرد: در ماموریت بزرگ اربعین، ناجا عملکرد بسیار مطلوبی داشته که قطعاً برای کارکنان ناجا و خانواده آنها و نیز سازمان نیروی انتظامی برکاتی را به همراه خواهد داشت.

سردار اشتری با بیان اینکه بیش از 80 درصد مسئولیت تردد و امینت زائران بر عهده ناجا بود، گفت: بسیاری از نیروهای پلیس این ماموریت را داوطلبانه و با عشق به سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) انجام دادند و بحمدالله از این آزمون بزرگ سربلند بیرون آمدند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط