رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1398-08-11 11:54
تنظیم اندازه قلم

پ

2:21
کد خبر: 145246

گوگل 6 برنامه‌ کاربردی جدید برای مهار اعتیاد به گوشی هوشمند خود راه‌اندازی می‌کند

گوگل 6 برنامه جدید را راه اندازی کرده است تا به کاربران کمک کند زمان کمتری را در گوشی هوشمند خود صرف کنند.
این برنامه‌های آزمایشی به روش‌های مختلف از جمله کاهش استفاده از تلفن‌های هوشمند، افزایش آگاهی از زمان صرف شده در تلفن‌ها یا محدود کردن اعلان‌ها به کاربران کمک می‌کنند.

1-   Unlock Clock

این برنامه با شمارش و نمایش تعداد دفعات قفل کردن تلفن در طول روز، شما را از استفاده روزانه تلفن‌های هوشمند خود آگاه می‌کند. پس از نصب این اپلیکیشن هر بار که تلفن خود را باز می‌کنید، تعداد قفل‌های تلفن را نشان می‌دهد.

2-  Post Box

صندوق پستی روش سنتی دریافت اعلان‌ها را تغییر می‌دهد. به جای اینکه در طول روز تحت تاثیر دریافت هشدارهای متعدد شوید، می‌توانید یک زمان با فواصل منظم (مانند استراحت) را انتخاب تا همه اعلان‌ها را یکجا دریافت کنید. همچنین در صورت فوریت گزینه "من باید اعلان‌های خود را اکنون ببینم" نیز وجود دارد.

3- morph

برنامه سوم Morph است که در واقع یک راه‌انداز اندرویدی است که برنامه‌های مختلف را بر اساس زمان یا مکان شما نشان می‌دهد. به عنوان مثال، می‌تواند برنامه‌های مختلفی را بر اساس نیازهای شما در خانه یا محل کار به شما نشان دهد. در مورد تعطیلات، می‌توانید تعداد برنامه را به حداقل برسانید و سعی کنید با دیگران مهربان‌تر باشید.

4-  We Flip

این برنامه برای کاهش استفاده از تلفن همراه هوشمند طراحی شده است. ما می‌توانیم هر گوشی را در یک گروه قرار دهیم و همه اعضای گروه تلفن خود را برای شروع "جلسه" تنظیم کنند.

این جلسه تا زمانی که کسی در تلفن خود نگاهی بیندازد ادامه دارد. بنابراین برنامه کاربردی را پیدا کرده است که تلفن‌هایشان را قفل کرده و گزارشی را در همین مورد ارائه می دهند.

5-  Desert Island

Desert Islandیکی دیگر از برنامه‌های راه‌انداز با ایده متفاوت است که به شما اجازه می‌دهد تنها ۷ برنامه را انتخاب کنید تا در یک زمان نمایش داده شوند و بقیه را پنهان نگه دارید. (می‌توانید از طریق یک آیکون در بالا سمت راست به بقیه دسترسی داشته باشید). بعد از ۲۴ ساعت، شما گزارشی در مورد اینکه چقدر خوب روی این برنامه‌ها تمرکز کرده‌اید و اینکه چند بار به خواستهای خود تسویه حساب کرده اید و دیگران را مشاهده کرده اید، دریافت خواهید کرد.

6-  Paper Phone

مورد آخر یک برنامه منحصر به فرد به نام Paper Phone است که به شما امکان می‌دهد "با چاپ یک دفترچه شخصی از اطلاعات اصلی مورد نیاز روز خود، از دنیای دیجیتالی خود جدا شوید."

کاغذ تلفن به شما امکان می‌دهد مواردی مانند مخاطبین، نقشه‌ها و جلسات مورد علاقه را انتخاب کنید و آنها را مستقیماً بر روی یک کاغذ چاپ کنید و می‌توانید با خود حمل کنید. این آزمایش کوچک می‌تواند به شما کمک کند سم زدایی دیجیتالی را از فناوری بدست آورید.

برنامه‌های فوق توسط Google به عنوان یک بستر باز اعلام شده است تا طراحان و توسعه دهندگان بتوانند ایده‌ها را ارائه دهند و چیزهای جدید را امتحان کنند. توسعه دهندگان علاقه مند می‌توانند به GitHub مراجعه کنند یا منابعی مانند "Hack Pack" و API های مختلف را بارگیری کنند تا نسخه مخصوص برنامه های سلامتی دیجیتال خود را ایجاد کنند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط