رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:12
تنظیم اندازه قلم

پ

1:33
کد خبر: 145247

انعقاد تفاهم نامه علمی، آموزشی و پژوهشی پلیس فتا با دانشگاه علوم پزشکی

رئیس پلیس فتا استان بوشهر از انعقاد تفاهم نامه علمی، آموزشی و پژوهشی پلیس فتا با دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ مهدی قاسمی رئیس پلیس فتا استان بوشهر درتشریح این خبر گفت: باتوجه به چالش‌های پیش‌رو در فضای مجازی و در راستای استفاده از ظرفیت‌های علمی، پژوهشی دانشگاه‌های سطح استان جهت مشارکت با پلیس فتا ،تفاهم نامه علمی، آموزشی و پژوهشی با دانشگاه علوم پزشکی بوشهر منعقد شد.

وی افزود: هدف از این نشست تعامل و مشارکت در فعالیت‌های اجرایی نهادها و سازمان‌های اجتماعی و مردمی و همچنین برای تحقق بهینه اهداف نظام سازمانی بوده است.

سرهنگ قاسمی با بیان اینکه نیروی انتظامی یک نیروی اجتماعی است که مسئولیت برقراری نظم و امنیت در کشور را بر عهده دارد، تصریح کرد: مأموریت، فعالیت و نتیجه کار نیروی انتظامی به طور مستقیم با زندگی مردم مرتبط است و در استان بوشهر که یک استان مرزی و دارای راه‌های ارتباطی دریایی و خشکی و یک استان سوق‌الجیشی است، این فعالیت نقش مهم‌تری دارد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر (دکتر سعید کشمیری) در این نشست آمادگی کامل خود را برای همکاری در تمام عرصه‌ها با پلیس و مجموعه‌های ذی‌ربط را ابرازکرد و گفت : با دارابودن ظرفیت‌های انسانی و تجهیزات سخت‌افزاری، توانایی انجام تمام موضوعات چالشی که بتواند آگاهی‌ها و اطلاعات را برای مردم ایجاد و برای نهادها و سازمان‌ها تولید محتوا کرده و یا محتوا را بررسی کند، امکان دارد.

رئیس پلیس فتا استان بوشهر در ادامه به موضوعات مورد تأیید در تفاهم نامه منعقده اشاره کرد و بیان داشت : دراین تفاهم نامه محورهای مختلف فعالیت‌ها و زمینه‌های همکاری مشترک نظیر برگزاری جلسات هم‌اندیشی، اجرای طرح و مقالات علمی دانشجوئی، هدایت پایان‌نامه‌های دانشجویی، برگزاری همایش‌ها و نشست‌های علمی با موضوعات خاص سایبری در نظر گرفته شده است.

شایان ذکر است ،در این جلسه با اهداء لوح سپاسی از طرف دکتر کشمیری به رئیس پلیس فتا استان در خصوص تلاش‌های این پلیس در پیشبرد اهداف نظام سلامت تقدیر به عمل آمد.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط