رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1398-08-12 09:27
تنظیم اندازه قلم

پ

1:35
کد خبر: 145262

پلیس فتا در شهرستان گناوه افتتاح و راه‌اندازی شد

رئیس پلیس فتا استان بوشهر از افتتاح پلیس فتا در یکی از شهرستان‌های استان (شهرستان گناوه) خبر داد و گفت: شهروندان از این پس برای پیگیری شکایات خود می‌توانند به این پلیس مراجعه کنند و نیازی به سفر به مرکز استان ندارند.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا ،سرهنگ "مهدی قاسمی" رئیس پلیس فتا بوشهر از افتتاح پلیس فتا با حضور سرهنگ حسین احمدی فرمانده انتظامی شهرستان گناوه ، فرماندار و رئیس شورای تأمین ،رئیس کل دادگستری ،معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری و جمعی از مسئولین انتظامی در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان گناوه خبر داد .

سرهنگ احمدی فرمانده انتظامی شهرستان گناوه با اشاره به اینکه افزایش جرائم سایبری در سطح کشور دلایل مختلفی دارد مهم‌ترین علت‌ آن را عدم آگاهی متناسب و اشراف مطلوب کاربران با تهدیدات و آسیب‌های فضای مجازی و استفاده از این بستر بدون در نظر گرفتن موارد ایمنی لازم برشمرد. 

این مقام انتظامی افزود : درهمین راستا ، پلیس فتا شهرستان گناوه با هدف پیشگیری و مبارزه با جرایم سایبری ، حفظ و صیانت از حریم خصوصی شهروندان در فضای مجازی با اولویت ارتقاء آگاهی عمومی کاربران فضای مجازی با تهدیدات و آسیب‌ها و افزایش سواد رسانه‌ای و همچنین پی‌جویی علمی پرونده‌های جرایم سایبری ، راه‌اندازی شد.

مهرجو فرماندار و رئیس شورای تأمین شهرستان گناوه نیز در حین برگزاری مراسم اظهار داشت :با توجه به تغییر زمینه وقوع جرائم و آسیب‌های اجتماعی ضرورت دارد که پلیس به علم و فناوری روز مجهز باشد تا بتواند در عرصه پیشگیری و مبارزه موفق عمل کند .

وی افزود : ضرورت راه‌اندازی پلیس فتا ،گام مؤثری در  راستای خدمت‌رسانی به مردم و برقراری امنیت است که جای تقدیر و تشکر ویژه دارد.

شایان ذکر است، پلیس فتا شهرستان گناوه در محل ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان مستقر است و به‌ صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی در حوزه سایبر به شهروندان می باشد و کاربران می‌توانند مشکلات و شکایات خود را از طریق مراجع قضایی طرح شکایت کنند تا توسط پلیس فتا موضوع رسیدگی شود و یا با استفاده از سایت پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir بخش مرکز فوریت‌های سایبری، لینک ثبت گزارش‌های مردمی و یا Cyberpolice@ در کلیه شبکه‌های اجتماعی داخلی و یا با شماره تلفن 21835160 با ما در ارتباط باشند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط