رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:12
تنظیم اندازه قلم

پ

0:58
کد خبر: 145384

واریز کمک های مردمی از طریق نهادهای رسمی و معتبر

رئیس پلیس فتا استان فارس به شهروندان خاطر نشان کرد :  کمک‌های  مردمی خود را از طریق سایت‌های معتبر، نهادهای رسمی و حساب‌های بانکی معتبر که از طریق رسانه‌های عمومی از قبیل صداوسیما و رسانه‌های کثیرالانتشار اعلام می‌گردد واریز کنید . 

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرهنگ سلیمانی رئیس پلیس فتا استان فارس گفت: با توجه به اینکه افراد سودجو و کلاهبردار سعی دارند از هر فرصت و پیشامدی سوء استفاده کرده و با اغفال هموطنان عزیز اهداف مجرمانه و سودجویانه خود را عملی نمایند، لذا مجرمان سایبری با حادثه پیش آمده (زلزله) در روز‌های اخیر به دنبال سوء استفاده از احساسات انسان دوستانه هموطنان هستند.

سرهنگ‌ سلیمانی افزود: متاسفانه برخی از کلاهبرداران از حسن نیت هموطنان سوء استفاده کرده و با راه اندازی گروه و کانال‌های مختلف در شبکه‌های اجتماعی به دنبال جمع آوری کمک‌های نقدی هستند.

وی گفت: از هم‌وطنان درخواست می‌شود کمک‌های خود را از طریق سایت‌های معتبر، نهادهای رسمی و حساب‌های بانکی معتبر که از طریق رسانه‌های عمومی از قبیل صداوسیما و رسانه‌های کثیرالانتشار اعلام می‌گردد واریز نمایند و به‌هیچ‌عنوان وجهی را در راستای این دست تبلیغات که منشاء آن مشخص نیست به‌ حساب کسی واریز نکنند.

این مقام انتظامی درنهایت از کلیه هم‌وطنان درخواست کرد در صورت مواجه با موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس Cyberpolice.ir لینک مرکز امداد و فوریت‌های سایبری با همکاران ما در پلیس فتا درمیان گذاشته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط