رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1398-08-23 08:53
تنظیم اندازه قلم

پ

0:48
کد خبر: 145490

به روزرسانی سیستم عامل  Windows 10  

ویندوز 10 ، نسخه 1803، که به عنوان به روزرسانی آوریل 2018 نیز شناخته می‌شود را، اکنون به عنوان آخرین به روزرسانی نسخه‌های Home ، Pro ، Pro Education و Pro for Workstations در نظر گرفته است و گفته دیگر هیچ به روزرسانی امنیتی در این سطح برای این نسخه‌های ذکر شده ویندوز10 در آینده ارائه نخواهد کرد.

نخستین بار است که به‌روزرسانی اصلی ویندوز ۱۰  برای این سیستم‌عامل در دسترس قرار می‌گیرد، چرا که طی سال‌های اخیر، مایکروسافت همواره ماه آوریل را برای انتشار به‌روزرسانی جدید انتخاب می‌کرد. گرچه مراحل توسعه‌ی به‌روزرسانی می ۲۰۱۹ هم‌اکنون به‌پایان رسیده، مایکروسافت تصمیم گرفته است طی چند هفته‌ی آتی بررسی‌های بیشتری روی آن انجام دهد تا ماجراهای مربوط‌به به‌روزرسانی اکتبر ۲۰۱۸ تکرار نشود.

c8fd1967-cdbb-43b0-b3cf-ef6f9c1726b7.jpg

فراموش نکنید که به‌روزرسانی می ۲۰۱۹ را نمی‌توان به‌روزرسانی بزرگی برای ویندوز ۱۰ به‌شمار آورد؛ چرا که تنها چند ویژگی جدید به این سیستم‌عامل اضافه می‌کند و بیشتر روی بهبود قابلیت‌های فعلی تمرکز دارد. بدین مایکروسافت به‌دنبال بهینه‌تر کردن ویندوز ۱۰ است. البته به‌روزرسانی می ۲۰۱۹ ویژگی‌های جدیدی نیز به‌همراه دارد؛ از جمله حالت سندباکس (Sandbox) برای کاربران نسخه‌های پرو و اینترپرایز، حالت جدید «Light» که ظاهری تمیز و مدرن دارد، اعمال برخی بهبودها در منوی استارت، اکشن سنتر و رابط کاربری و برخی موارد دیگر. 

مترجم: مسعود سلطانیان

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط