رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1398-08-29 07:35
تنظیم اندازه قلم

پ

1:12
کد خبر: 145591

سرقت 60 میلیون ریالی شاگرد از استاد کار

رئیس پلیس فتا استان ایلام از شناسایی و دستگیری عامل سرقت از حساب بانکی یکی از شهروندان ایلامی خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ "علی جمالی" رئیس پلیس فتا ایلام در این خصوص گفت: با مراجعه یکی از شهروندان به این پلیس و طرح شکایت با این موضوع که مبلغ 6 میلیون تومان از حساب بانکی وی به صورت غیرمجاز برداشت شده بود، پرونده‌ای در این پلیس تشکیل شد.

وی افزود: پس از انجام تحقیقات اولیه از شاکی و اخذ اظهارات وی شناسایی عامل یا عاملین احتمالی در دستور کار کارشناسان پلیس فتا استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: با انجام اقدامات فنی و تخصصی مشخص شد متهم فردی به هویت معلوم و در مغازه شاکی مشغول به کار بوده است، شناسایی و دستگیر و به جرم ارتکابی خود اعتراف کرد.

این مقام مسئول بیان کرد: از تحقیقات به عمل آمده از متهم مشخص شد، متهم با سوء استفاده از اعتماد صاحب کار خود به کارت‌های بانکی وی دسترسی داشته و در چندین مرحله بدون اطلاع صاحب کارت اقدام به خرید و برداشت کرده است.

رئیس پلیس فتا ایلام توصیه کرد: شهروندان در حفظ کارت و اطلاعات حساب بانکی خود مانند شماره کارت، رمز اول و دوم و ... دقت داشته باشند و آن‌ها را در اختیار دیگران به هیچ وجه قرار ندهند و با راه‌اندازی سامانه پیامک بانکی، همیشه در جریان گردش مالی حساب خود باشند.

سرهنگ جمالی در پایان گفت: شهروندان عزیز می‌توانند هرگونه گزارش، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق وب سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir با همکاران ما در میان بگذارند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط