رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:11
تنظیم اندازه قلم

پ

1:51
کد خبر: 145618

LINE برنامه HackerOne Open Bounty Bug را اجرا می‌کند

شرکت LINE،ارتباطات مستقر در ژاپن، امروز از آغاز یک برنامه فضل عمومی باگ در سایت HackerOne برای نعمت‌های بزرگ و بدون اشکال HackerOne خبر داد.

شرکت LINE، ارتباطات مستقر در ژاپن، امروز از آغاز یک برنامه فضل عمومی باگ در سایت HackerOne برای نعمت‌های بزرگ و بدون اشکال HackerOne خبر داد.

با شروع سال 2011،LINE با صدها میلیون کاربر در سراسر جهان به بزرگ‌ترین سیستم‌عامل اجتماعی جهان تبدیل شد.

پس از آغاز برنامه bugy bugy خصوصی در HackerOne در ژوئیه سال 2019،LINE اکنون از همه هکرهای مشارکت‌کننده در برنامه پیام‌دهنده اصلی LINE ودامنه وب دعوت می‌کند تا آسیب‌پذیری‌های امنیتی را کشف کند.

به گفته این شرکت،برنامه خصوصی قبلاً موفقیت‌آمیز بوده است و تقریباً 30،000 دلار پاداش ارزانی در طول 4 ماه پرداخت کرده و مشارکت فزاینده‌ای از هکرها در سرتاسر جهان است.

از ژوئن سال 2016،LINE برنامه اشکالات خود را اجرا کرده است.در ترکیب با برنامه خصوصی اخیرHackerOne،بیش از1000گزارش آسیب‌پذیری ارسال‌شده است و بیش از 300000 دلار پاداش پرداخت‌شده است.

با معرفی برنامه عمومی جدید،این شرکت فاش کرده است که کل اکوسیستم bug-buggy خود به HackerOne منتقل می‌شود.

ما خوشحال می‌شویم که برای افزایش دید ما و افزایش تعداد گزارش‌های باکیفیت،به پلت فرم HackerOne خوشحال می‌شویم.ما می‌خواهیم یک روش مناسب برای افشای این اطلاعات باشد،زیرا شفافیت در موضوعات امنیتی برای ما بسیار مهم است. "

گروه HackerOne به بیش از570،000 هکر ثبت‌شده گسترش‌یافته است که همگی از مشارکت در برنامه فضلLINE برای مشکلات اشکال عمومی استقبال می‌کنند.گزارش‌های واقعی از ضعف می‌تواند منجر به ضرر ارز بین 500 تا 30،000 دلار شود.

دارایی‌های LINE برنامه‌های کاربردی (iOS، Android، Chrome، MacOS و Windows) و برنامه‌های دامنه وب(store.line.me، news.line.me، music.line.me و live.line.me) را دربرمی گیرد.دارایی‌های LINE برنامه را پوشش می‌دهد.

HackerOne در گزارش امنیتی هکر خود در سال 2019 فاش کرده است که شش هکر ثبت‌نام‌شده در آن قبلاً بیش از یک‌میلیون دلار از مزایای اشکالات مادام‌العمر دریافت کرده‌اند و بیش از 50 هکر بیش از 100،000 دلار مزایای نعمت در سایت کسب کرده‌اند.

HackerOne در اوایل سال جاری دفاتر مرکزی خود را در سنگاپور با مشتری‌های برجسته در این کشور ازجمله وزارت دفاع در سنگاپور (MINDEF‏)، GovTech سنگاپور،شیائومی،زوماتو،تویوتا،نینتندو،گراب وعلی‌بابا افتتاح کرده است.

در طی یک رویداد هکری زنده در سنگاپور در ماه مارس،Dropbox بیش از 300000 دلار به هکرهای شرکت‌کننده در مشکلات باگ پرداخت کرد.

کنفرانس امنیت سایبری ICS که در خدمت زیرساخت‌های مهم و شرکت‌کنندگان اینترنت صنعتی در منطقه APAC است، نیز در سنگاپور برگزار می‌شود.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط