رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:11
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 145763

شناسایی عامل انتشار عکس مشتریان آرایشگاه زنانه در شبکه‌های اجتماعی

رئیس پلیس فتا استان اردبیل از شناسایی خانمی که در آرایشگاه‌ زنانه اقدام به گرفتن عکس و انتشار آن در شبکه‌های اجتماعی می کرد، خبر داد. 

پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس ‌فتا: سرهنگ علی قهرمان طالع رئیس پلیس فتا استان اردبیل در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه و ادعای شاکیه در خصوص اینکه شخصی تعدادی از عکس های وی را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده خواستار پیگیری شکایت خود شد که کشف عامل یا عاملین این کار در دستور کار کارشناسان سایبری این پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: پس از بررسی‌های اولیه مستندات توسط کارشناسان و مشخص شدن اینکه عکس‌های شاکیه بصورت ماهرانه در آرایشگاه زنانه گرفته شده و پس از تحقیقات تکمیلی ماموران به یکی از کارکنان آرایشگاه مشکوک شده که در نهایت پس از اقدامات فنی و پلیسی متهمه با هماهنگی مقام قضایی دستگیر و به پلیس فتا منتقل شد. 

این مقام انتظامی توصیه کرد: بانوان عزیز توجه داشته باشند که در زمان مراجعه به آرایشگاه‌ها، لباس فروشی ها و مکان‌های دیگر حتماً مراقب افراد حاضر و وسایل موجود در این مکان ها باشند و در ضمن برای کارهای خود مکان هایی را انتخاب کنند که فعالیت آن‌ها با مجوز و بصورت قانونی باشد.

سرهنگ علی قهرمان طالع ضمن تاکید بر اینکه بانوان در زمان ورود به این اماکن حتماً به وجود دوربین مخفی و مداربسته توجه کنند و حدالامکان نیز به صورت انفرادی به این مکان‌ها مراجعه نکنند بیان داشت : شهروندان می توانند در صورت مشاهده موارد مشکوک، از طریق پلیس 110 و سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir اقدام کنند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط