رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
۱۳۹۸-۰۹-۱۶ ۱۰:۵۲
تنظیم اندازه قلم

پ

۱:۰۰

سارق با اولین برداشت توسط پلیس فتا شناسایی شد

فرمانده انتظامی شهرستان زابل از شناسایی عامل سرقت اینترنتی از حساب شهروند جوان زابلی خبر داد و گفت : سارق با اولین برداشت توسط پلیس فتا شناسایی و با حکم قضایی دستگیر شد. 

پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا: سرهنگ احمد ثمره حسینی فرمانده انتظامی شهرستان زابل از توابع استان سیستان و بلوچستان در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر برداشت غیرمجاز ۲۸ میلیون ریال از حساب بانکی وی، بررسی موضوع در دستور کار پلیس فتا این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: در روند بررسی پرونده توسط کارشناسان پلیس فتا مشخص شد، مبلغ سرقت شده از حساب شاکی توسط متهم صرف خرید اینترنتی از یکی از سایت‌های فروشگاهی شده‌است.

سرهنگ ثمره حسینی تصریح کرد: در روند بررسی پرونده، کارشناسان این پلیس متهم را که دوست شاکی بود شناسایی و احضار کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل ضمن اشاره به اعتراف متهم به برداشت وجه از حساب شاکی گفت: متهم که دوست شاکی بود با استراق سمع، اطلاعات بانکی شاکی را یادداشت و مورد سوء استفاده قرار داده که با اولین برداشت توسط پلیس فتا شناسایی و با حکم قضایی دستگیر شد . 

سرهنگ ثمره حسینی با اشاره به معرفی متهم این پرونده به مقام قضائی از شهروندان خواست ضمن استفاده از رمزهای پویا یک بار مصرف، اطلاعات بانکی خود را بر روی کارت‌ها یادداشت نکرده و در محیط‌های عمومی اطلاعات حساب خود را از طریق تلفن برای نزدیکان بیان نکنند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط