رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1398-09-24 12:49
تنظیم اندازه قلم

پ

0:44
کد خبر: 146068

ارائه مشاوره‌های تخصصی در خصوص جرائم و تهدیدات فضای مجازی

غرفه پلیس فتا استان‌مازندران در نمایشگاه الکامپ با حضورکارشناسان و کارآگاهان مجرب این پلیس دائر شد و ضمن معرفی اهداف و مأموریت‌ها و خدمات پلیس به مراجعان و بازدید‌کنندگان درزمینه جرائم،آسیب‌ها و تهدیدات فضای سایبری مشاوره‌های تخصصی ارائه شد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : با توجه به اهمیت موضوع اطلاع رسانی، پلیس فتا مازندران به منظور آشنایی آحاد مردم و مسئولان با خدمات و مأموریت‌های متنوع این پلیس در حوزه امنیت فضای سایبری کشور ، در یازدهمین نمایشگاه الکترونیک-کامپیوتر- تجارت و امنیت اطلاعات (الکامپ ) حضورپیدا کرد.

غرفه پلیس فتا مازندران با حضورکارشناسان و کارآگاهان مجرب این پلیس ضمن معرفی اهداف و مأموریت‌ها و خدمات پلیس به مراجعان و بازدید کنندگان در زمینه جرائم،آسیب‌ها و تهدیدات فضای سایبری مشاوره‌های تخصصی ارائه کردند.

در نمایشگاه الکامپ هشدارهای سایبری و اطلاع رسانی در خصوص تهدیدات فضای سایبری به منظور ارتقاء دانش شهروندان و بازیدکنندگان از طریق توزیع بروشور ، بنرهای آموزشی ، کتابچه وCD های آموزشی در حوزه فضای مجازی اطلاع رسانی می‌شود.

شایان ذکر است نمایشگاه الکامپ در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی قائمشهر مازندران به مدت چهارروز برگزار و مورد بازدید شهروندان قرار گرفت.
 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط