رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1398-10-02 07:46
تنظیم اندازه قلم

پ

0:59
کد خبر: 146148

فضای مجازی مکان مناسبی برای حل کردن اختلافات خانوادگی نیست

رئیس پلیس فتا گیلان از کشف یک پرونده شناسایی و دستگیری عامل فحاشی در شبکه‌های اجتماعی تلگرام در رشت خبر داد و گفت: فضای مجازی مکان مناسبی برای حل کردن اختلافات خانوادگی نیست. 

پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا:سرهنگ ایرج پورمستمند رئیس پلیس فتا گیلان با اعلام جزئیات خبر اظهار کرد: با مراجعه خانم 23 ساله گیلانی مبنی براینکه شخصی در شبکه اجتماعی تلگرام اقدام به توهین، فحاشی و باعث سلب آسایش وی شده است، که بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران خبره پلیس فتا قرار گرفت.

رییس پلیس فتا گیلان ادامه داد: پس از بررسی‌های فنی و تخصصی و با انجام اقدامات فنی پلیسی متهم 26 ساله که پسرخاله شاکی بود شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شد.

سرهنگ پورمستمند گفت: متهم با مشاهده مدارک و مستندات صراحتاً به بزه انتسابی خود اقرار کرده و انگیزه خود از این کار مجرمانه را خصومت شخصی به خاله خود بیان داشت.

پورمستمند به کسانی که با آبرو و حیثیت دیگر کاربران بازی می‌کنند، هشدار داد: فضای مجازی مکان مناسبی برای حل کردن اختلافات خانوادگی و همچنین انتقام جویی نیست، مرتکبان این تخلفات در فضای مجازی یا شبکه‌های اجتماعی با قانون و دادگاه سروکار خواهند داشت و قانون از تخلف آن‌ها چشم‌ پوشی نمی‌کند.

رئیس پلیس فتا استان گیلان از شهروندان خواست: هشدارهای پلیس فتا را جدی گرفته و در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام‌رسان کنند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط