رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
۱۳۹۸-۱۰-۰۳ ۱۳:۳۲
تنظیم اندازه قلم

پ

۱:۲۲

افزونه‌های Avast و AVG Firefox به سایت Addons Mozilla اضافه شدند

پس از برنامه افزودنی پسوندها،تعداد داده‌های ردیابی ارسال‌شده به سرورهای Avast's و AVG را کاهش داده است،Mozilla پسوندهای امنیتی AVG و Avast Online Security را به سایت addons خود بازگرداند.

پسوندهای امنیت AVG آنلاین و Avast Online Security بررسی می‌کنند URL که کاربر از آن بازدید می‌کند یک سایت مخرب،فیشینگ یا یک سایت کلاه‌برداری است و به کاربر هشدار می‌دهد.
در ابتدای ماه دسامبر،موزیلا بعدازاینکه متوجه شد تعداد زیادی از داده‌های ردیابی کاربر را به Avast ارسال می‌کند،افزونه‌های Avast Online Securit، AVG Online Securt، Avast SafePrice وAVG SafePrice را از سایت افزونه‌های Firefox حذف کرد.

2_10.jpg

در آن زمان،Avst به BleepingComputer گفت که آن‌ها در حال تغییراتی در برنامه‌های افزودنی برای برآورده کردن الزامات موزیلا هستند و پس از اتمام دوباره در دسترس خواهند بود.
"Avast برای حل این مشکل با موزیلا همکاری می‌کند. ما قبلاً برخی از الزامات جدید Mozilla را پیاده‌سازی کرده‌ایم و نسخه‌های جدیدتری را منتشر خواهیم کرد که مطابق با الزامات جدید کاملاً سازگار و شفاف هستند.آوایت است در بیانیه‌ای به BleepingComputer گفت.
Avast در گفتگو با BornCity.com اظهار داشت که آن‌ها میزان داده‌های ارسال‌شده توسط برنامه‌های افزودنی امنیت آنلاین Avast و AVG آنلاین را کاهش داده‌اند و همچنین سیاست‌های حفظ حریم خصوصی خود را به‌روز کرده‌اند تا دقیقاً آنچه ارسال می‌شود را توضیح دهند.
با این تغییرات،افزونه‌های Avast Online Security وAVG Online Security در سایت افزونه موزیلا قرار دارند و گفتگوی تأیید را نمایش می‌دهند که از کاربران می‌خواهد در صورت تمایل URL ها را تأیید کنند.
آزمایش‌ها توسط BleepingComputer نشان می‌دهد که فقط URL بازدید می‌شود و برخی از اطلاعات ناشناخته در حال انتقال است.
این بسیار کمتر از نسخه‌های قبلی است که عنوان صفحه ،داور،نسخه سیستم‌عامل،کد کشور شما،چه قبلاً از آن صفحه بازدید کرده‌اید و چه موارد دیگری را انتقال داده است.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط