رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:11
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 146195

دستگیری کلاه‌بردار میلیاردی در شیروان

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی از دستگیری یک کلاه‌بردار حرفه‌ای با چهار میلیارد ریال کلاه‌برداری در شهرستان شیروان خبر داد.

پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا:سردار"علیرضا مظاهری" فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با ترفند فروش خودرو از طریق سایت‌های معتبر اقدام به کلاه‌برداری از وی کرده است بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار کارشناسان پلیس فتا این شهرستان قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه متهم دریکی از کافی‌نت‌های شهر به این بهانه که خریداران خودرو برای ثبت‌نام خودروی موردعلاقه‌شان معطل نشوند مبلغ پرداختی خریداران را به‌حساب شخصی خودش واریز می‌کرد، افزود: این فرد برای اینکه اقدام خود را قانونی جلوه دهد با جعل کد رهگیری خرید خودرو و ارائه مدارک اعتماد شاکی را جلب و از شاکی مبلغ 4 میلیارد ریال را کلاه‌برداری کرده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه درنهایت متهم بعد از هماهنگی با مقام قضائی و استفاده از شگردهای پلیسی توسط پلیس فتا شهرستان شیروان دستگیر شد، تصریح کرد: متهم در تحقیقات به‌عمل‌آمده ضمن اعتراف به جرم خود، بعد از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی با تأکید بر اینکه مردم عزیز همواره باید در معاملات خود دقت لازم را داشته باشند از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از فعالیت این‌گونه افراد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 و سایت پلیس فتا به آدرس اینترنتی www.cyberpolice.ir  به پلیس اطلاع دهند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط