رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
۱۳۹۸-۱۰-۰۴ ۱۳:۴۴
تنظیم اندازه قلم

پ

۲:۰۰

توییتر به علت نگرانی امنیتی در خصوص بیمارن صرع فایل‌های PNG متحرک را در توییت‌ها ممنوع می‌کند

این مشکل اجازه می‌دهد چندین APNG به یک توییت اضافه شود. توییتر گفته است که اکنون فایل‌های PNG متحرک را مسدود می‌کند زیرا این فرمت تنظیمات پخش خودکار را رعایت نمی‌کند و تهدیدی برای ایمنی افرادی است که به حرکت و تصاویر چشمک زن حساسیت دارند از جمله افراد مبتلا به صرع.

این غول رسانه‌های اجتماعی اعلام کرد: این باگ در توییتر به کاربران این امکان را می‌دهد تا چندین APNG را اضافه کنند. " APNG حراست‌های ما را نادیده می‌گیرد و می‌تواند باعث مشکلاتی در عملکرد برنامه و دستگاه شما شود". پشتیبانی توییتر در توییتی اعلام کرد امروز ما این اشکال را بر طرف می‌کنیم که دیگر اجازه نمی‌دهد APNG ها هنگام توییت متحرک باشند.

فایل‌های APNG که قبلا در توییتر بودند همچنان در شکبه‌های اجتماعی باقی خواهد ماند اما این شرکت مانع بارگذاری کابران جدید می‌شود. طبق گزارشی در اخبار یاهو، توییتر اعلام کرد که از مشکلی که برای سوء استفاده از APNG ها استفاده می‌شود، آگاه نیست، اما برای جلوگیری از احتمال این اقدام را انجام می‌دهد.

این اقدام توییتر به زودی آغاز می‌شود پس از آن که بنیاد صرع اعلام کرد که شکایت کیفری را به نیروی انتظامی ایالات متحده ارائه کرده است که در مورد حمله‌هایی که از دسته و هشتگ‌های آن برای ارسال چراغ‌های چشمک زن تند و تیز برای ارسال لامپ‌های چشمک زن استفاده کرده است، که گفته می‌شود برای ایجاد تشنج در مبتلایان به صرع طراحی شده است.

2019-12-25 13_07_36-Twitter Support on Twitter_ _We recently found a bug that lets you add multiple _0.png

 براساس این بنیاد، این حملات به موازات ماه آگاهی ملی صرع انجام شده است، یعنی زمانی که افراد مبتلا به صرع احتمالاً دنبال فید توییتر این سازمان هستند.
آلیسون نیکون مشاور حقوقی بنیاد صرع گفت: این حملات تفاوتی با شخصی ندارد که با یک چراغ وارد جمع مردمی که مبتلا به صرع وتشنج هستند با هدف ایجاد تشنج در آن ها شود که صدمات قابل توجهی به شرکت کنندگان وارد می‌شود.

این سازمان خاطرنشان کرد که افراد مبتلا به صرع تا زمانی که تشنج نداشته باشند، نمی‌توانند از حساسیت خود به لامپ‌های ضد تابش آگاه باشند. این سازمان تخمین می‌زند که حدود ۳٪ از افراد مبتلا به صرع هنگام قرار گرفتن در معرض چراغ‌های چشمک زن در شدت های خاص در معرض تشنج قرار می‌گیرند.

ژاکلین فرانسوی، رئیس ارشد پزشکی و نوآوری بنیاد صرع و استاد مغز و اعصاب در مرکز جامع صرع NYG Langone Health، گفت: جمعیت مبتلایان به صرع حساس به نور اندک است، اما تأثیر آن‌ها می‌تواند "بسیار جدی" باشد.

فرانسوی گفت: "خیلی‌ها تا زمانی که تشنج نداشته باشند حتی نمی‌دانند که نسبت به نور حساسیت دارند".

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط