رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
۱۳۹۸-۱۰-۱۶ ۰۹:۵۱
تنظیم اندازه قلم

پ

۲:۱۰

برنامه Outlook مایکروسافت برای وب به منظور پشتیبانی از فرستادن پست الکترونیکی با نام مستعار

مایکروسافت در حال کار بر روی افزودن پشتیبانی Outlook روی مشتری مبتنی بر مرورگر وب برای ارسال ایمیل از طریق آدرس‌های ایمیل (که نام مستعار یا آدرس‌های پروکسی هم نامیده می‌شوند) است.

پس از انتشار این ویژگی، مشتری آفیس ۳۶۵ قادر خواهند بود پیام‌ها را از طریق Outlook بر مبتنی بر وب با استفاده از هر نوع نام مستعار از پیش انتخاب‌شده در کنار آدرس SMTP (قرارداد ساده نامه‌رسانی) اولیه‌شان ارسال کنند.

پشتیبانی نام‌های مستعار فرستنده نامه الکترونیکی برای کاربرانی که نیاز به ارسال ایمیل از نام‌های دامنه مارک‌دار یا به نیابت از یک گروه یا دپارتمان خاص دارند، مفید خواهد بود.

داشتن انتخاب برای گزیدن هر اسم مستعار در حسابشان، دردسر ایجاد صندوق مشترک آفیس ۳۶۵ یا ایجاد حساب‌های POP اضافی یا IMAP را حذف خواهد کرد.

Outlook-on-the-web.jpg

بر اساس نقشه ورود ویژگی‌های برنامه‌ریزی‌شده مایکروسافت ۳۶۵: «بنابراین برای شروع سفر خود به منظور فراهم کردن برای شما و کاربرانتان با انعطاف‌پذیری ارسال ایمیل با استفاده از اسم مستعار، هیجان‌زده هستیم که اعلام کنیم Outlook مبتنی بر وب (OWA) به زودی از توانایی انتخاب فرستنده یا بخش از طرف از فهرست کرکره‌ای درست در داخل قاب متن پشتیبانی می‌کند».

«و زمانی که گیرنده پیام را دریافت می‌کند، بدون در نظر گرفتن اینکه صندوق پستی گیرنده کجا قرار داد بخش از طرف و پاسخ، اسم مستعار را نشان می‌دهد.»

این ویژگی جدید برای اجازه به کاربران آفیس ۳۶۵ طراحی‌شده تا از طریق آدرس‌های پروکسی (با نام مستعار) از طریق Outlook مبتنی بر وب که درحال‌توسعه است ایمیل ارسال کنند و مایکروسافت برنامه‌ریزی کرده است که آن را به‌طورکلی در همه محیط‌های مبادله در طول Q۴ ۲۰۲۰ در دسترس قرار دهد.

بهبود افزوده پست الکترونیک آفیس ۳۶۵
در خبری مرتبط، مایکروسافت در حال کار بر روی اضافه کردن برنامه بسیار محبوب Outlook برای ویژگی فراخوان پیام ویندوز به منظور مبادله آنلاین با پشتیبانی سرویس‌های ایمیل کلود برای کسب‌وکارهاست.

به محض انتشارش در تمامی محیط‌های آفیس ۳۶۵ طی Q4 2020، ویژگی فراخوان پیام ویندوز این امکان را برای کاربران ایمیل کلود الکترونیکی ارسال می‌کند تا ایمیل‌هایی را که هنوز توسط گیرنده باز نشده‌اند، بدون در نظر گرفتن اینکه چه سرویس ایمیلی استفاده می‌کنند، بازیابی کند.

پاسخ – تمام استورم‌ها (معروف به جواب - allpocalypses) زنجیره‌ای بزرگی از واکنش توالی ایمیلی هستند که معمولاً توسط یکی از اعضای یک لیست ایمیل بزرگ آغاز می‌شود که به تمام لیست با استفاده از ویژگی «پاسخ به همه» پاسخ می‌دهد. این می‌تواند منجر به حمله منع سرویس (DDos) شود که ممکن است برخی از سرورهای پست الکترونیک را که برای تحویل پاسخ‌های بیشمار استفاده می‌شود را از کار بیندازد.

ویژگی دیگری با نام «ارسال‌کننده تأیید نشده» برای کمک به کاربران آفیس ۳۶۵ به منظور تشخیص ایمیل‌هایی که ممکن است اسپم یا فیشینگ باشند که به صندوق ورودی Outlook آن‌ها ارسال‌شده نیز درحال‌توسعه است.
مترجم: فاطمه براتی

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط