رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:10
تنظیم اندازه قلم

پ

1:03
کد خبر: 146395

برداشت غیرمجاز به خاطر اختلاف حساب کارگر و کارفرما

رئیس پلیس فتا استان مرکزی از شناسایی فردی خبر داد که به خاطر اختلاف حساب با کارفرما، اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب بانکی وی کرده بود. 

پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا: سرهنگ احسان آنقی رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی درتشریح این خبرگفت: در پی دریافت شکایت فردی مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب بانکی اش، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد مالباخته برای برداشت وجه نقد به دستگاه خودپرداز مراجعه کرده که متوجه می‌شود که حساب وی خالی‌ شده است.

این مقام انتظامی افزود:با تحقیقات کارآگاهان سایبری، متهم شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی  به پلیس فتا استان احضار شد.

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی عنوان داشت: متهم در تحقیقات تکمیلی پلیس به سوءاستفاده از اطلاعات بانکی  صاحب کار خود و برداشت غیرمجاز از حساب وی  به دلیل اختلاف حسابی که با کارفرما داشت، اعتراف کرد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد از شهروندان خواست اطلاعات حساب خود را در اختیار دیگران قرار ندهند و در صورتی که به منظور  خرید شارژ و یا مواردی از این قبیل مجبور به انتقال اطلاعات حساب خود به افراد دیگر شدند، در اولین فرصت نسبت به تغییر رمزخود اقدام کنند.

سرهنگ آنقی به شهروندان توصیه کرد: بهتر است کاربران با فعال کردن سرویس پیامک بانکی از تراکنش‌های حساب بانکی خود باخبر شده و امکان سوءاستفاده های احتمالی را به سودجویان ندهند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط