رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
۱۳۹۸-۱۰-۲۵ ۰۹:۱۳
تنظیم اندازه قلم

پ

۱:۰۲

شناسایی و دستگیری فروشنده تلگرامی مکمل‌های ورزشی

رئيس پليس فتا اصفهان گفت: فردی كه در یکی از شبکه های اجتماعی اقدام به تبليغ مکمل های ورزشی نیرو زا کرده و اجناس تقلبی برای شهروندان ارسال می‌كرد ، توسط پليس فتا استان شناسايی و دستگير شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ مرتضوی رئیس پلیس فتا استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه با مشاهده و خرید مکمل‌های ورزشی از طریق تلگرام و مواجهه با عوارض جانبی زیاد پس از مصرف آن داروها، بررسی موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی‌های انجام شده توسط کارشناسان مشخص گردید داروهای خریداری شده توسط شاکی علاوه بر اینکه تاثیر مثبتی ندارد تقلبی بوده و عوارض زیادی برای مصرف کنندگان دارد.

رئیس پلیس فتا عنوان داشت: با انجام اقدامات فنی توسط کارشناسان پلیس فتا متهم که منزل خود را محل فروش و توزیع انواع داروهای تقلبی کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ مرتضوی به شهروندان توصیه کرد: پلیس با افرادی که سلامت شهروندان را به مخاطره می‌اندازند با قاطعیت برخورد می‌کند، همچنین شهروندان به تبلیغات فروش دارو و تجهیزات پزشکی در سایت‌های اینترنتی توجه نکنند زیرا بررسی‌ها نشان می‌دهد، اینگونه وب سایت ها اقدام به فروش تجهیزات تقلبی پزشکی و دارویی غیر مجاز و کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند.

وی خاطر نشان کرد: در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی موضوع را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی با ما در‌ میان بگذارند.
 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط