رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:10
تنظیم اندازه قلم

پ

1:18
کد خبر: 146527

تغییر در انتخاب رشته به خاطر اختلاف مالی

رییس پلیس فتا کرمانشاه گفت: فردی که به خاطر اختلاف مالی اقدام به تغییر رشته کنکور دختر جوان کرده بود، توسط پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ علی کریمی رئیس پلیس فتا کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: خانم جوانی با مراجعه به پلیس فتا عنوان داشت با توجه به کسب رتبه‌ مناسب در کنکور سراسری، یکی از رشته‌های پزشکی را انتخاب نمودم، اما در زمان اعلام نتایج، متوجه شدم کلیه اولویت‌های انتخابی من تغییر کرده است لذا به علت اینکه این اتفاق ممکن است باعث از بین رفتن آینده اینجانب شود قصد شکایت و پیگیری موضوع را دارم.

وی ادامه داد: با بررسی‌های صورت گرفته توسط کارشناسان پلیس فتا مشخص شد که متهم با ورود به صفحه انتخاب رشته شاکیه تمام اولویت های انتخابی وی را به رشته های نامناسب تغییر داده است.

این مقام مسئول افزود: با بررسی‌های فنی عامل دستکاری رشته انتخابی شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شد. 

سرهنگ کریمی گفت: متهم که خود نیز دانشجوی بود ابتدا منکر بزه انتسابی گردید ولی پس از روبرو شدن با اسناد و مدارک لب به اعتراف گشود و دلیل خود را اختلاف مالی با شاکیه عنوان کرد. 

این مقام انتظامی با بیان اینکه خوشبختانه پس از مکاتبه پلیس فتا و سازمان سنجی، آن سازمان همکاری مناسبی با پلیس فتا داشته و اولویت‌های انتخابی شاکیه را تصحیح کردند هشدار داد: عدم مراقبت از رمزهای شخصی می تواند عواقب جبران‌ناپذیری برای افراد به همراه بیاورد، لذا کاربران فضای مجازی حتماً در حفظ و نگهداری رمزهای خود کوشا باشند.

رییس پلیس فتا استان کرمانشاه در پایان تاکید کرد: کاربران می‌توانند در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را از طریق وب‌سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی  یا شماره تماس 08321821921 گزارش کنند . 
 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط