رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:10
تنظیم اندازه قلم

پ

1:14
کد خبر: 146548

عدم آگاهی از فضای مجازی باعث افزایش آسیب های اجتماعی می شود

فرمانده انتظامی استان فارس در حاشیه بازدید استاندار فارس از پلیس فتا استان تصریح کرد:نداشتن آگاهی از فضای مجازی باعث افزایش آسیب های اجتماعی می شود و لازم است همزمان با این تغییرات، امکانات و تجهیزات مورد نیاز پلیس نیز رشد و ارتقاء یابد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: دکتر "عنایت الله رحیمی" استاندار استان فارس در حاشیه بازدید از پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان فارس در شیراز، بیان کرد: اسم نیروی انتظامی برای مردم مترادف با امنیت و آرامش است.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی باید در حوزه های مختلفی از جمله تجهیزات، نیروی انسانی و پشتیبانی تقویت شود .

استاندار فارس با اشاره به موضوع مهم فضای مجازی در جامعه، افزود: فضای مجازی برای مردم فرصت خوبی است ولی به تبع آن دارای تهدیدات و آسیب هایی نیز می‌باشد.

رحیمی اولین گام مبارزه با آسیب های اجتماعی فضای مجازی را آگاهسازی و آموزش عنوان کرد و گفت: عدم آموزش و اطلاع رسانی با توجه به فضای خلاق و نوآورانه فضای سایبری باعث افزایش آسیب های اجتماعی این حوزه و تشکیل پرونده های فراوانی در پلیس فتا می شود.

سردار "رهام بخش حبیبی" فرمانده انتظامی استان فارس نیز در این خصوص گفت: در زمانه ای زندگی می‌کنیم که به صورت لحظه ای تغییرات ایجاد می شود و اگر بخواهیم آسیب های اجتماعی را مدیریت کنیم، باید آنها را شناخته و همزمان با آنها رشد داشته باشیم.

سردار "رهام بخش حبیبی"بر لزوم افزایش امکانات نیروی انتظامی در حوزه فضای مجازی و استقرار پایگاه های بیشتر پلیس فتا در سطح استان فارس تأکید کرد و اظهارداشت : پیشرفت تکنولوژی در جامعه از جمله فضای مجازی باعث افزایش آسیب های اجتماعی در این حوزه می شود که لازم است همزمان با این تغییرات، امکانات و تجهیزات مورد نیاز پلیس نیز رشد و ارتقاء یابد.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط