رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
۱۳۹۸-۱۱-۰۱ ۱۳:۰۹
تنظیم اندازه قلم

پ

۱:۴۰

پلیس فتا شهرستان سروآباد از توابع استان کردستان افتتاح شد

راه اندازی پلیس فتا سروآباد

جانشین فرماندهی انتظامی استان کردستان ضمن حضور در مراسم افتتاح پلیس فتا شهرستان سروآباد بر ارتقاء دانش و سواد رسانه‌ای شهروندان در حوزه فضای مجازی تأکید کرد. 

پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا، با حضور جانشین فرماندهی انتظامی استان، رئیس بازرسی، رئیس پلیس فتا و اعضای شورای تأمین، در شهرستان سروآباد، واحد پلیس فتا راه‌اندازی و آغاز به کارکرد.

سرهنگ " عباس مسعودی" جانشین فرماندهی انتظامی استان کردستان در حاشیه مراسم افتتاحیه بیان داشت: هم‌اکنون در عصر و دوره‌ای زندگی می‌کنیم که فن‌آوری‌های نوین ارتباطی بر زندگی ما اثرگذاری زیادی داشته‌اند.

وی افزود: در راستای استفاده صحیح از این فن‌آوری‌ها لازم است، ابتدا دانش مربوط را کسب کنیم و در ادامه نیز یک سری رده‌های تخصصی نیاز است تا با جرائم نوین برخورد کنند.

این مقام انتظامی در ادامه اظهار داشت: امروز دشمن تغییر تاکتیک داده و از طریق جنگ نرم برعلیه نظام آمده است و خط مقدم جبهه در داخل کشور است.

وی افزود: ما باید مهارت به بصیرت افزایی را به فرزندان خود آموزش دهیم و با بهره‌گیری از تجربیات دیگران در جهت توانمند ساختن خود و فرزندانمان گام اساسی برداریم تا در ورطه خرافات و کمین دشمن گرفتار نشویم.

جانشین فرماندهی انتظامی کردستان با اشاره به راه‌اندازی پلیس فتا در سطح شهرستان سروآباد گفت: در بعضی شهرستان‌های استان واحد پلیس فتا فعال و در حال خدمات‌رسانی به شهروندان است که در همین رابطه این رده را در شهرستان سروآباد نیز راه‌اندازی کردیم.

وی با اشاره به افزایش وقوع جرائم سایبری گفت: رشد سامانه‌های ارتباطی و رایانه‌ای و عدم اطلاع دقیق کاربران برای استفاده از فرصت‌ها نیز باعث افزایش جرائم سایبری می‌شود.

این مقام مسئول ادامه داد: امروز پلیس فتا، یک پلیس پاسخگو و مؤثر در تأمین امنیت سایبری شهروندان است و با عزم و همت جهادی می‌توان به اوج موفقیت و کسب رضایت مردم که همان جلب رضایت خداست دست پیدا کرد.

وی خاطر نشان کرد: با راه‌اندازی پلیس فتا در شهرستان‌های استان ضمن گسترش چتر خدماتی پلیس فتا، دسترسی مردم به این پلیس تخصصی آسان‌تر شده و ضمن رسیدگی و برخورد با جرائم سایبری، می‌بایست اقدامات پیشگیرانه و آموزشی خود را در سطح شهرستان نیز گسترش و سطح سواد رسانه‌ای مردم را افزایش داده و فرهنگ‌سازی انجام شود.
 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط