رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
۱۳۹۸-۱۱-۱۶ ۱۱:۱۴
تنظیم اندازه قلم

پ

۱:۰۷

جعل عنوان پلیس فتا توسط کارمند یکی از ادارت دولتی

جعل عنوان

رئیس پلیس فتا استان فارس از شناسایی و دستگیری کارمند یکی از ادارات دولتی استان به جرم جعل عنوان و سو استفاده از نام پلیس فتا خبر داد.

پایگاه اطلاع‌‌ رسانی پلیس فتا‌‌: سرهنگ حشمت سلیمانی رئیس پلیس فتا فارس در این خصوص گفت: پرونده ای با موضوع جعل عنوان پلیس فتا از طریق خط تلفن یکی از ادارات دولتی در این پلیس تشکیل شد که در آن متهم با تماس تلفنی با فردی، خود را مامور پلیس فتا معرفی و اقدام به دریافت اطلاعات شخصی وی کرده بود.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع سریعاً پرونده در دستور کارشناسان این پلیس قرار گرفت و در کمترین زمان متهم مورد شناسایی قرار گرفت و با هماهنگی مقام قضایی به این پلیس احضارشد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم با مشاهده ادله پلیس فتا ضمن اقرار به جرم خود اعتراف کرد که تنها سعی داشته است که از نام پلیس فتا جهت رسیدن به خواسته‌های خود بهره برداری کند.

سرهنگ سلیمانی هشدار داد: هرگونه جعل و یا سوء استفاده از عناوین‌های دولتی برابر قانون جرم است و افرادی که با تصور پنهان ماندن دست به اقدام مجرمانه می زنند هموار باید آگاه باشند فضای مجازی با حضور کارشناسان سایبری برای آنها محیط امنی نخواهد بود.

در پایان رئیس پلیس فتا استان فارس از عموم مردم خواست تا هشدار های پلیس فتا را جدی گرفته و در صورت مواجهه با موارد مشکوک موضوع را سریعاً از طریق وب‌سایت پلیس فتا به آدرسwww.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی یا با شماره تلفن ۰۷۱۲۱۸۲۷۸۰۴ گزارش کنند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط