رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:10
تنظیم اندازه قلم

پ

1:16
کد خبر: 146990

پلیس فتا در نوک پیکان پویایی و تغییر و تحولات روز دنیاست

1

رئیس پلیس فتا کشور در حاشیه بازدید از پلیس فتا  کرمان ، ضمن بیان این که پلیس فتا در نوک پیکان پویایی و تغییر و تحولات روز دنیاست، بر توسعه ساختاری و تأمین زیرساخت های بنیادین با تقدم کیفی سازی در این پلیس تاکید کرد.

سردار وحید مجید رئیس پلیس سایبری کشور در مراسم بازدید از پلیس فتا کرمان گفت : به جهت مقابله با جرائم سایبری و افزایش امنیت هم‌وطنان در فضای مجازی، ارتقاء سطح آموزش و دانش اینترنتی کاربران لازم و ضروری می‌باشد.

وی با بیان اینکه پلیس فتا در نوک پیکان پویایی و تغییر و تحولات روز دنیاست، بر توسعه ساختاری و تأمین زیرساخت های بنیادین با تقدم کیفی سازی در این پلیس تاکید کرد.

این مقام ارشد انتظامی گفت : حفاظت و صیانت ازهویت دینی و ملی‌، مراقبت و پایش از حوزه فناوری برای ممانعت از تعرض به ارزش‌ها و هنجارهای جامعه‌، حفظ حریم خصوصی و آزدای‌های مشروع در فضای تبادل اطلاعات از دیگر ماموریت‌های این پلیس تخصصی می‌باشد.

سردار مجید ادامه داد: امروز پلیس فتا، ضمن پاسخگو و موثر بودن، صاحب سبک است به گونه ای که آوازه توانمندی و کارآیی این پلیس از مرزهای ملی عبور کرده و با سرآمد شدن به یک پدیده جهانی تبدیل شده تا جایی که می توان از این پلیس الگوبرداری کرد.

وی در خاتمه ضمن تشکرو قدر دانی از تلاش های ریاست محترم پلیس فتا و کارکنان این پلیس گفت: امیدواریم که مدیریت جهادی سردار سرفراز اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بعنوان الگوی خدمتی همگان قرار گیرد.

سرهنگ امین یادگارنژاد رئیس پلیس فتا استان نیز در این دیدار با ارائه گزارشی در خصوص وضعیت فضای مجازی و فراوانی جرایم رایانه ای موجود در استان به تبیین اقدامات پلیس فتا در جهت کاهش جرایم رایانه ای و اطلاع رسانی به مردم و برخورد با مجرمان سایبری پرداخت.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط