رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1398-12-14 10:30
تنظیم اندازه قلم

پ

1:12
کد خبر: 147222

نشست هم‌اندیشی پلیس فتا و حوزه علمیه فارس برگزار شد

جلسه هم اندیشه ورزی

رئیس پلیس فتا استان فارس از برگزاری جلسه هم اندیشی این پلیس با حجت‌الاسلام‌ محمد استوار میمندی مدیر حوزه علمیه استان فارس خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ سلیمانی رئیس پلیس فتا استان فارس درتشریح این خبر گفت: باتوجه به چالش‌های پیش‌رو در فضای مجازی و در راستای استفاده از ظرفیت‌های علمی، حوزه علمیه فارس در سطح استان جهت مشارکت با پلیس فتا، نشست هم اندیشی برگزار شد. 

سرهنگ سلیمانی گفت: هدف از این نشست تعامل و مشارکت در فعالیت‌های اجرایی نهادها و سازمان‌های اجتماعی و مردمی و همچنین برای تحقق بهینه اهداف سازمانی بوده است.

این مقام انتظامی ادامه داد : مأموریت، فعالیت و نتیجه کار نیروی انتظامی به طور مستقیم با زندگی مردم مرتبط است و در استان فارس که یک استان بزرگ با قومیت‌ها متفاوت و ظرفیت‌های بالا است نقش مهم‌تری دارد.

در این نشست حجت‌الاسلام‌محمد استوار میمندی مدیر حوزه علمیه استان فارس آمادگی کامل خود را برای همکاری در تمام عرصه‌ها با پلیس و مجموعه‌های ذی‌ربط اعلام کرد و بیان داشت: شبکه‌های اجتماعی داخلی ظرفیت‌های بالایی دارند که هم استانی‌های عزیز می‌توانند از این ظرفیت‌ها استفاده کنند.

مدیر حوزه علمیه استان فارس ادامه داد : استفاده از ظرفیت‌های صدا و سیما می‌تواند در افزایش دانش و آگاهی شهروندان در حوزه فضای مجازی  نقش به سزایی داشته باشد.

در خاتمه این نشست سرهنگ سلیمانی به موضوعات مورد تأیید در جلسه هم اندیشی اشاره کرد و گفت: دراین نشست صمیمانه محورهای مختلف فعالیت‌ها و زمینه‌های همکاری مشترک نظیر برگزاری جلسات هم‌اندیشی، اجرای طرح و مقالات علمی، برگزاری همایش‌ها و نشست‌های علمی با موضوعات خاص سایبری در نظر گرفته شده است.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط