رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 19:58
تنظیم اندازه قلم

پ

1:30
کد خبر: 147234

پلیس فتا از راز کلاهبرداری 4 ساله پرده برداشت

کلاهبرداری

رئیس پلیس فتا فتا ویژه شرق استان تهران از شناسايي و دستگيري فردي که به مدت چهار سال اقدام به کلاهبرداری و برداشت غیر مجاز از حساب شاکی می کرد، خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرهنگ " ملوکی " رئیس پلیس فتا فتا ویژه شرق استان تهران اظهار داشت: با شکایت یکی از شهروندان مبنی بر برداشت سریالی به مدت 4 سال از حساب وی ، پرونده تشکیل و در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: بنابر اظهارات شاکی مبالغی اندک از حساب بانکی وی کسر می شده ولی بدون توجه به آن و به سادگی از موضوع می گذشته است، تا اینکه با اخذ پرینت بانکی از حساب خویش و بررسی آن موجه کسر این مبالغ به صورت متوالی شده است.

این مقام انتظامی ادامه داد: در ادامه با بررسی  بیشتر و اقدامات فنی مشخص شد که متهم به مدت 4 سال از طریق حساب شاکی اقدام به خرید شارژ برای شماره تلفنهای متفاوت می کرده که با تلاش و پیگیری کارشناسان این پلیس متهم که همسر سابق شاکی بود به هویت "ا.ع " 27 ساله با دستور مقام قضایی برای تحقیق بیشتر به پلیس فتا دعوت شد.

سرهنگ ملوکی اظهار داشت : در بازجویی صورت گرفته از سوی کارشناسان این پلیس ، متهم اظهار داشت شاکی همسر سابق بنده بود و بعد از جدایی از وی با توجه به عدم آگاهی او رمز دوم حساب بانکی اش را فعال نموده و اقدام به خرید شارژ می نموده که به دلیل پایین بودن ارقام شاکی توجه به برداشت کرده است ، در ادامه پرونده در معیت کارشناسان این پلیس جهت کسب تکلیف به مراجع قانونی دلالت گردید.

سرپرست پلیس فتا رئیس پلیس فتا فتا ویژه شرق استان تهران  گفت : پلیس فتا به صورت شبانه روزی آمادگی مقابله با جرایم رایانه ایی را دارد و از عموم مردم در خواست داریم در صورت مشاهده هر گونه جرایم رایانه ایی مراتب را سریعا از طریق وب سایت پلیس فتا به آدر www.CyberPolice.ir  بخش گزارش مردمی اطلاع دهند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط