رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1398-12-27 12:03
تنظیم اندازه قلم

پ

1:05
کد خبر: 147397

شهروندان مراقب وب سایت های جعلی با موضوع ثبت نام در طرح معیشتی دولت باشند

بسته حمایتی دولت

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا با بیان اینکه اعطای بسته های حمایتی معیشتی از طرف دولت نیاز به هیچ گونه ثبت نام در سایت های اینترنتی ندارد از شهروندان خواست مراقب وب سایت های جعلی با موضوع ثبت نام در طرح معیشتی دولت باشند.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرهنگ رامین پاشایی، معاون اجتماعی پلیس فتا در تشریح این خبر اظهار داشت: با توجه به تصمیمات متخذه مبنی بر اعطای بسته های حمایتی معیشتی از دهک های درآمدی پایین جامعه و با هدف  حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده ناشی از شیوع کرونا ویروس، نیاز به هیچ گونه ثبت نام در سایت های اینترنتی نمی باشد و بسته حمایتی معیشتی دولت به دهک های درآمدی خاص پرداخت خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه کلاهبرداران با این شیوه به دنبال دریافت شماره کارت بانکی، رمز دوم، تاریخ انقضا و cvv۲ هموطنان هستند، بیان کرد: مجرمان پس از هدایت متقاضیان به درگاه‌های جعلی (فیشینگ)، اطلاعات کارت بانکی آنها را کسب و  در فرصتی مناسب اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب آنان می‌کنند.
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: نحوه ی شناسایی و اعطای سایر بسته های حمایتی و معیشتی دولت از کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع کرونا ویروس به صورت رسمی از رسانه ملی و خبرگزاری رسمی اطلاع رسانی می شود.
معاون اجتماعی پلیس فتا درانتها از کلیه هم‌وطنان درخواست کرد در صورت مواجه با موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس Cyberpolice.ir لینک مرکز امداد و فوریت‌های سایبری با همکاران ما در پلیس فتا درمیان گذاشته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط