رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1398-12-29 13:13
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 147402

شناسایی و دستگیری انتشاردهنده اخبار کذب در اینستاگرام در خصوص شیوع گسترده ویروس کرونا در شرق مازندران

کرونا

سرپرست پلیس فتا استان مازندران از شناسایی و دستگیری انتشار دهنده اخبار کذب در خصوص شیوع ویروس کرونا در یکی از شهرستان های استان در فضای مجازی توسط کارآگاهان پلیس فتا خبرداد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرهنگ دوم سامع خورشاد سرپرست پلیس فتا استان مازندران در تشریح این خبر اعلام کرد: طی رصد و پایش به عمل آمده توسط کارشناسان پلیس فتا استان مازندران مشخص گردید شخصی با ایجاد صفحه اینستاگرمی اقدام به درج اخبار کذب در خصوص انتشار وسیع ویروس کرونا در یکی از شهرستان‌های استان می‌نمود شناسایی گردید.
این مقام انتظامی افزود با انجام اقدامات اطلاعاتی مالک صفحه اینستاگرامی مذکور خانمی به هویت معلوم ساکن یکی از شهرهای شرق استان مازندران شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی ضمن دستگیری متهم و بررسی ادله از تجهیزات هوشمند وی، به بزه انتسابی اقرار نمود.
سرهنگ‌دوم خورشاد اشاره کرد:متهم با تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی گردید .

سرپرست پلیس فتا استان مازندران در انتها ، از کاربران محترم درخواست داریم تا در صورت برخورد با محتوای مشکوک و مجرمانه با مراجعه به سایت پلیس فتا به نشانی cyberpolice.ir  در قسمت مرکز فوریتهای سایبری به همکاران ما گزارش دهند تا برخورد قانونی با گردانندگان این سایت ها و صفحات اجتماعی صورت بگیرد.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط