رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-16 11:06
تنظیم اندازه قلم

پ

0:57
کد خبر: 147459

شناسایی انتشاردهنده اخبار کذب در یکی از بیمارستان های مازندران

ویروس کرونا

سرپرست پلیس فتا استان مازندران از شناسایی و دستگیری انتشار دهنده اخبار کذب و انتشار ویدئودر خصوص شیوع وسیع ویروس کرونا در یکی از شهرهای استان مازندران و وضعیت اسفناک بیمارستان آن شهر در فضای مجازی توسط کارآگاهان پلیس فتا شهرستان بابل خبرداد.

سرهنگ دوم سامع خورشاد سرپرست پلیس فتا استان مازندران در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس فتا در تشریح این خبر اعلام کرد: در پی انتشار ویدئویی از سوی یکی از فعالان فضای مجازی مبنی بر این که شیوع ویروس کرونا در یکی از شهرهای مرکزی استان بسیار وسیع بوده و وضعیت بیمارستانهای این شهر نیز بسیار وحشتناک می باشد، پیگیری این پرونده در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی مالک صفحه اینستاگرامی ، شخصی به هویت معلوم شناسایی شد و با هماهنگی مرجع قضایی ضمن دستگیری متهم و بررسی ادله از تجهیزات هوشمند وی، به جرم خود اعتراف کرد و علت انتشار این فیلم را جذب مخاطب و بالابردن تعداد دنبال کننده‌ها دانست.

این مقام انتظامی گفت: متهم با تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد .

سرپرست پلیس فتا استان مازندران  از کاربران محترم درخواست کرد تا در صورت برخورد با محتوای مشکوک و مجرمانه با مراجعه به سایت پلیس فتا به نشانی cyberpolice.ir  در قسمت مرکز فوریتهای سایبری به همکاران ما گزارش دهند تا برخورد قانونی با گردانندگان این سایت ها و صفحات اجتماعی صورت بگیرد.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط