رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-16 11:57
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 147485

کلاه‌برداری با ترفند اعطای بسته معیشتی قرنطینه کرونا ویروس

corona

رئیس پلیس فتا استان چهارمحال و بختیاری در رابطه با کلاه‌برداری افراد سودجو از کاربران با عنوان ثبت‌نام دریافت یارانه 500 هزارتومانی و بسته معیشتی قرنطینه کرونا ویروس هشدار داد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا:سرهنگ مرتضی عسگری، رئیس پلیس فتا استان چهارمحال و بختیاری در تشریح این خبر اظهار داشت: با مطرح‌شدن پیشنهاد ۵۰۰ هزار تومانی یارانه نقدی برای تشویق مردم از سوی دولت برای رعایت قرنطینه و جلوگیری از خروج افراد از منزل برای شکست کرونا، طی روزهای اخیر افراد سودجو نیز فرصت را غنیمت شمرده و به دنبال راه‌اندازی سایت‌ها و برنامه‌های جعلی و هم‌چنین ارسال پیامک‌هایی با عنوان ثبت‌نام یارانه 500 هزارتومانی و مواردی از این قبیل برای به دست آوردن اطلاعات کاربران هستند.

وی در ادامه افزود: بانک اطلاعاتی خانواده‌های مشمول دریافت بسته حمایتی و یارانه در اختیار دولت است و درصورتی‌که قرار باشد وجهی به‌حساب مشمولان پرداخت شود این مبلغ به‌حساب سرپرستان خانواده واریز می‌شود.

سرهنگ عسگری خاطر نشان کرد: برای دریافت بسته معیشتی و حمایتی به‌هیچ‌عنوان نیازی به ثبت‌نام در سایت، برنامه و نرم‌افزار خاصی نیست.

این مقام انتظامی گفت: پلیس فتا به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به شهروندان بوده و کاربران می‌توانند مشکلات خود را در خصوص فضای مجازی با مراجعه حضوری و همچنین استفاده از سایت پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir بخش مرکز فوریت‌های سایبری، لینک ثبت گزارش‌های مردمی با ما در میان بگذارند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط