رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-07 10:29
تنظیم اندازه قلم

پ

1:07
کد خبر: 147492

شناسایی عامل فروش ماسک غیر بهداشتی در فضای مجازی

ماسک

رئیس پلیس فتا استان فارس از شناسایی و دستگیری عامل توزیع ماسک‌های تقلبی و غیر بهداشتی در شیراز خبر داد.

سرهنگ حشمت سلیمانی رئیس پلیس فتا استان فارس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا گفت: فردی که در شیراز از طریق فضای مجازی اقدام به فروش ماسک‌های غیر بهداشتی می‌کرد، با هماهنگی مراجع قضایی شناسایی و دستگیر شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: کارشناسان پلیس فتا استان فارس با رصد شبانه‌روزی سایت‌های مختلف، شخصی را که در فضای مجازی اقدام به تبلیغ و فروش اقلام دارویی و بهداشتی می‌کرد، شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانهشناسایی  و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر کردند.

رئیس پلیس فتا فارس افزود: در بازرسی از این متهم، بیش از  هزار و سیصد عدد ماسک غیربهداشتی کشف و ضبط شد.

سرهنگ سلیمانی با اشاره به دستگیری فرد دیگری در روز گذشته گفت: این پلیس در راستای انجام ماموریت‌های خود با افرادی که اقدام به فروش وسایل غیر بهداشتی در فضای مجازی می نمایند برابر قانون برخورد می‌کند.

این مقام سایبری ادامه داد:  شهروندان باید توجه داشته باشند که اگر قصد خرید ماسک، ژل‌های ضدعفونی کننده و ... را دارند حتما از مراکز بهداشت و یا داروخانه‌ها اقدام نمایند و از خرید اینگونه موارد از طریق فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی خود‌داری کنند.

این مقام مسئول به شهروندان توصیه کرد: شهروندان عزیز در صورت مشاهده هرگونه عمل مجرمانه در فضای مجازی از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir قسمت گزارش‌های مردمی به همکاران ما اطلاع رسانی نمایند.

 

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط