رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-10 11:14
تنظیم اندازه قلم

پ

1:23
کد خبر: 147499

شناسایی و دستگیری فروشنده اینترنتی غیرمجاز موادضدعفونی کننده

ویروس کرونا

سرپرست پلیس فتا استان مازندران از شناسایی و دستگیری فروشنده و تولیدکننده غیرمجاز مواد ضدعفونی در فضای مجازی خبرداد.

سرهنگ دوم سامع خورشاد سرپرست پلیس فتا استان مازندران در گفتگو با خبرنگار ما در تشریح این خبر اعلام کرد: طی رصد و پایش به عمل آمده توسط کارشناسان پلیس فتا استان مازندران مشخص گردید شخصی با ایجاد وب سایت و فروشگاه اینترنتی اقدام به فروش مواد ضدعفونی کننده به صورت غیرمجاز می نماید.
این مقام انتظامی افزود با انجام اقدامات اطلاعاتی مالک وب سایت و فروشگاه اینترنتی شناسایی گردید و با هماهنگی مرجع قضائي مامورين اين پليس به همراه نماينده اداره بهداشت به کارگاه متعلق به متهم مذکور در شهرک صنعتي یکی از شهرستان‌های استان عزيمت نموده و در بازرسي بعمل آمده مشخص گرديد متهم در کارگاه خود اقدام به توليد محلول هاي ضد عفوني کننده، مواد شوينده وايتکس بصوت انبوه مي نمايد.
 سرهنگ‌ خورشاد در ادامه افزود: با بررسي بعمل آمده مشخص گرديد کارگاه مذکور براي توليد مواد فوق فاقد هرگونه مجوزي بوده و مواد توليدي را به قيمت  خیلی زیاد در بازار به فروش مي رساند. در ادامه  کارگاه فوق پلمپ و مواد مکشوفه تحويل اداره بهداشت شهرستان گرديد. همچنين با بررسي اوليه تعداد 5000 عدد محلول ضد عفوني کننده دست مدل استريليوم و 12هزارعدد وايتکس 5 ليتري به ارزش ريالي 12/000/000/000 ريال کشف و ضبط گرديد و متهم با تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی گردید .
سرپرست پلیس فتا استان مازندران در انتها با درخواست از کاربران فضای مجازی در خصوص توجه به موارد امنیتی در فضای مجازی گفت هموطنان عزیز در صورت برخورد با محتوای مشکوک و مجرمانه با مراجعه به سایت پلیس فتا به نشانی  (www.cyberpolice.ir)  در قسمت مرکز فوریتهای سایبری به همکاران ما گزارش دهند تا برخورد قانونی با گردانندگان این سایت ها و صفحات اجتماعی صورت بگیرد.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط