رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-16 15:26
تنظیم اندازه قلم

پ

1:14
کد خبر: 147507

37 شایعه ساز ویروس کرونا در فضای مجازی شناسایی شدند

رییس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی گفت: با تلاش ماموران پلیس فتا 37 نفر از انتشار دهندگان شایعات در خصوص ویروس کرونا در فضای مجازی شناسایی و دستگیر شدند. 

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا ،سرهنگ "محسن محمودی" رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی ضمن تبریک سال نو و بهار طبیعت، از تلاش شبانه روزی مدافعان سلامت و امنیت در مبارزه و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تقدیر کرد و اظهار داشت: پلیس با تمام توان و جدیت در تامین نظم و افزایش احساس امنیت روانی در سطح جامعه تلاش و خدمت رسانی می کند.

وی در ادامه افزود: پلیس از همان ساعات اولیه اعلام کنترل ورود خودروهای غیر بومی و افراد مشکوک به ویروس کرونا در ورودی و خروجی شهر های استان مستقر و خدمت رسانی کرده و در کنار وظیفه ذاتی خود در برقراری نظم و امنیت همراه با سایر نیروهای خدمات رسان، اقدامات پیشگیرانه در خصوص جلوگیری از گسترش ویروس کرونا انجام داده است.

سرهنگ محمودی تصریح کرد: همچنین با تلاش پلیس فتا استان، از آغاز شیوع ویروس کرونا 37 نفر از انتشار دهندگان شایعات در خصوص ویروس کرونا در فضای مجازی شناسایی و دستگیر شدند.

وی به تولید محتوا توسط کارشناسان پلیس فتا استان اشاره کرد و افزود: تعداد 775 مورد تولید محتوا داشتیم که در فضای مجازی منتشر  شده و همچنین 845 نفر از کاربران فضای مجازی توجیه و تعداد یک هزار و 160 مورد ارشاد و راهنمایی توسط کارشناسان پلیس فتا استان انجام شده است.

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی همچنین از اطلاع رسانی های مفید و سازنده صداوسیمای استان در زمینه کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و همچنین توجه صنوف و تعطیلی برخی از مشاغل، تشکر و قدردانی کرد.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط