رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-16 13:24
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 147521

دستگیری شایعه سازان تعطیلی پمپ بنزین ها

شایعه پمپ بنزین

رئیس پلیس فتا استان هرمزگان از دستگیری شایعه سازان تعطیلی پمپ بنزین ها برای مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت : انتشار این موضوعات باعث آسیب به آرامش روانی جامعه،احساس ناامنی و تشویش اذهان عمومی می شود.

 

سرهنگ "علی اصغر افتخاری" رئیس پلیس فتا استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا تشریح کرد: اشرافیت اطلاعاتی،پایش گروه ها و کانال های مجازی، شناسایی و دستگیری شایعه سازان فضای مجازی به ویژه در حال حاضر پیرامون موضوع ویروس کرونا از مأموریت های ذاتی و  مهم پلیس فتا می باشد.

سرهنگ افتخاری بیان داشت: افرادی از طریق راه اندازی کانال در تلگرام و همچنین صفحات اینستاگرام،اقدام به انتشار شایعات پیرامون اقدامات دولت برای مقابله با شیوع ویروس کرونا به ویژه تعطیلی پمپ بنزین ها در استان هرمزگان و تشویق برای مراجعه سریع مردم به پمپ بنزین ها برای سوخت گیری می کنند.

وی گفت:کارشناسان پلیس فتا طی انجام عملیات فنی و بهره گیری از تجربیات اجرایی موفق به شناسایی عوامل شایعه ساز و طی هماهنگی قضایی، تعداد 5 متهم در مکان های مختلف دستگیر و ضمن تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شدند.

این مقام مسئول افزود : روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با صدور اطلاعیه ای اعلام داشته است که عملیات توزیع سوخت در جایگاهها مطابق معمول و به صورت 24 ساعت شبانه روز انجام می شود و هیچگونه برنامه تعطیلی در روزهای آتی نخواهد داشت،بنابراین هموطنان عزیز بدون هیچ گونه نگرانی طبق روال معمول در طول مدت شبانه روز و با رعایت دستورالعملهای بهداشتی به جایگاههای عرضه سوخت مراجعه و سوخت مورد نیاز خود را دریافت کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه آگاهی بخشی و پیشگیری از وقوع جرائم در فضای مجازی از اولویت های پلیس فتا می باشد، خاطر نشان کرد : شهروندان به صورت مستمر برای مطالعه اخبار جرائم سایبری ، مصونیت از شگردهای مجرمانه و گزارش جرائم سایبری به وب سایت ‎www.cyberpolice.ir مراجعه کنند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط