رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-18 10:14
تنظیم اندازه قلم

پ

1:15
کد خبر: 147576

کشف 50 هزار عدد ماسک و دستکش غیر بهداشتی در شیراز

ماسک

رئیس پلیس فتا فارس از کشف حدود 50 هزار عدد انواع دستکش، ماسک‌های پزشکی فیلتردار و ساده و بیش از 300 لیترمحلول ضد عفونی در این استان خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ حشمت سلیمانی رئیس پلیس فتا استان فارس در خصوص این خبر اظهار داشت: با توجه به اینکه فروش تجهیزات و لوازم بهداشتی و پزشکی در فضای مجازی ممنوع می‌باشد و از سوی دیگر با گسترش ویروس کرونا در کشور نیاز مردم به برخی اقلام و تجهیزات بهداشتی مانند ماسک، دستکش، مایع ضدعفونی و ... زیاد شده است که این موضوع باعث شده تا کلاهبرداران با فرصت طلبی و سوء استفاده از این موضوع اقدام به فروش این اجناس با قیمت‌های نامتعارف در فضای مجازی کنند.

سرهنگ سلیمانی ادامه داد و گفت: در این راستا کارشناسان این پلیس با بررسی مداوم فضای مجازی تعداد زیادی از صفحاتی که اقدام به فروش ماسک‌های غیر بهداشتی و یا وسایل بهداشتی با قیمت‌های نا متعارف راشناسایی و به مقام قضایی معرفی کردند.

وی اضافه کرد : ماموران پلیس فتا با اقدامات فنی توانستند در چند عملیات جداگانه مخفیگاه گردانندگان این صفحات را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی، 43 هزار و 220 عدد انواع دستکش از جمله دستکش لاتکس مخصوص جراحی، 5 هزار و 227 عدد انواع ماسک از جمله ماسک n95 و ماسک‌هایی که کاملاً بصورت غیر بهداشتی تولید شده بودند و حدود 300 لیتر محلول ضد عفونی را کشف وضبط کنند.

رئیس پلیس فتا استان فارس یادآور شد: این پلیس بصورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به شهروندان بوده و کاربران می‌توانند در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک آن ‌را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس WWW.Cyberpolice.ir قسمت ثبت گزارش‌های مردمی با ما درمیان بگذارند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط