رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-18 11:38
تنظیم اندازه قلم

پ

1:06
کد خبر: 147584

دستگیری عامل احتکار اقلام بهداشتی در زنجان

شناسائی و دستگیری عامل احتکار اقلام بهداشتی در زنجان

رئیس پلیس فتا زنجان از شناسایی و دستگیری فردی که اقدام به فروش اقلام بهداشتی در فضای می‌کرد ، خبر داد و گفت: از این متهم تعداد زیادی ماسک و محلول ضد عفونی کننده احتکار شده کشف شد. 
 

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ "محمدعلی آدینه لو" رئیس پلیس فتا زنجان با اعلام این خبر بیان داشت: در پی بررسی‌های صورت گرفته توسط ماموران پلیس فتا استان زنجان مشخص شد فردی به صورت غیرمجاز اقدام به فروش اقلام بهداشتی غیرمجاز در فضای مجازی می‌کند، که رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا استان زنجان افزود: با بررسی‌های فنی و تخصصی کارشناسان پلیس فتا متهم به هویت معلوم در استان زنجان شناسایی، با هماهنگی مقام قضائی وی دستگیر و مقادیر قابل توجهی ماسک و محلول‌های ضد عفونی احتکار شده کشف گردید.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد گفت: پلیس فتا با کسانی که بخواهند اقلام غیر بهداشتی و تقلبی را در فضای مجازی تبلیغ و به فروش برسانند و با این عمل سلامت شهروندان را به مخاطره بیندازند و اقدام به کلاهبرداری نمایند، با جدیدیت موضوع را پیگیری و مجرمین به مقام قضایی معرفی خواهند شد.

رئیس پلیس فتا زنجان گفت: شهروندان کلیه اقلام بهداشتی را از داروخانه ها یا مراکز بهداشتی و فروشگاه های معتبر تهیه و به نشان های استاندارد و مجوز های بهداشتی مندرج در روی کالا توجه نمایند و در صورت مشاهده موارد مشکوک آن را  از طریق 110 یا سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir گزارش کنند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط