رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-20 13:05
تنظیم اندازه قلم

پ

1:26
کد خبر: 147626

دستگیری عامل فروش ماسك،انواع مواد ضد عفوني و قرص های تقلبی

دستگیری عامل فروش

رئیس پلیس فتا هرمزگان از دستگیری عامل فروش ماسك،انواع مواد ضد عفوني و قرص های تقلبی با قیمت های نامتعارف خبر داد و گفت: فروش بسته های دارویی و درمانی خارج از شبکه های مجاز توزیع تهدیدی جدی برای سلامت جامعه است.

سرهنگ "علی اصغر افتخاری" رئیس پلیس فتا استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا تشریح کرد: متأسفانه در شرایط حساس این ایام و انتشار ویروس کرونا،اشخاص کلاهبردار و فرصت طلب با دروغ پردازی های تبلیغاتی خارج از شبکه های مجاز توزیع و نظارت های سازمان غذا و دارو اقدام به فروش ملزومات بهداشتی ساختگی با برچسب های تقلبی یا قیمت های نامتعارف در فضای مجازی می کنند. 

وی بیان داشت:کارشناسان پلیس فتا طی پایش شبکه های اجتماعی مجازی،اقدام به مستندسازی،تشکیل پرونده و دستگیری عوامل فروش پکیج های بهداشتی و دارویی غیرمجاز به ویژه در حال حاضر پیرامون ویروس کرونا می کنند، سپس متهمان به مراجع قضایی تحویل داده می شوند.

سرهنگ "علی اصغر افتخاری" گفت: متهم با تبلیغ محصولات دارویی و بهداشتی در فضای مجازی با برچسب های منتسب به شرکت های دارویی و قیمت های نامتعارف اقدام به فروش پستی اقلام تقلبی می کرد که کارشناسان پلیس فتا  در این خصوص با دریافت مجوز قضایی ضمن مراجعه به محل سکونت متهم ، وی را دستگیر کردند و همچنین بسته های بهداشتی و دارویی موجود در انباری منزل وی را نیز کشف و ضبط کردند.

این مقام مسئول اظهارداشت : ضمن بازرسي از منزل متهم،تعداد 562 عدد ماسك فيلتر دار، 30 عدد ژل ضدعفوني، 9 عدد ژل لاغري و 160 عدد بسته قرص مورد توقیف قرار گرفت و متهم پس از تکميل پرونده به همراه مستندات و اقلام مکشوفه به دادسرا اعزام شد. 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه آگاهی بخشی و پیشگیری از وقوع جرائم در فضای مجازی از اولویت های پلیس فتا می باشد، خاطر نشان کرد : شهروندان به صورت مستمر برای مطالعه اخبار جرائم سایبری ، مصونیت از شگردهای مجرمانه و گزارش جرائم سایبری به وب سایت ‎www.cyberpolice.ir مراجعه کنند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط